Właściciel Gold’s Gym ginie w katastrofie samolotu na Karaibach

Właściciel Gold’s Gym ginie w katastrofie samolotu na Karaibach

Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego potwierdziło, że w sobotę o godzinie 5:50 na Morzu Karaibskim znaleziono szczątki prywatnego samolotu przewożącego sześć osób, w tym niemieckiego miliardera. Rainer SchallerWłaścicielka sieci gimnastycznych Siłownia Golda s mcvet.

Szczątki Piaggio P.180 Avanti, zarejestrowanego jako D-IRSG, białe z dwiema turbinami, zostały zauważone 28 km od lotniska Limone, gdzie miał wylądować zeszłej nocy. „W tej chwili nie znaleźliśmy martwych ciał ani żywych ludzi” – poinformował wiceminister bezpieczeństwa o godz. 6.50. Martin Arias.

Lot rozpoczął się w Palenque, położonym w Chiapas w Meksyku, a jego ślad stracił radar około 40 mil od lotniska podczas lotu na wysokości 2000 stóp.

Statek stracił kontakt przez Bar Parismina w kanałach Tortuguero, zbliżając się do lotniska, na które miał przybyć w piątek o 17:58.

teletica.com Wspomniałem o tym oświadczeniu Trzech dorosłych Niemców i dwoje dzieci. Określił ich jako Rainer Schaller (53 lata), Christian Sikorsky (44 lata), Markus Couric (40 lat) oraz dwóch chłopców w wieku 6 i 5 lat. Ponadto pilot nosił przydomek Leps, 66-letni Szwajcar.

Rainer Schaller, 53 lata, jest założycielem RSG Group, która jest właścicielem sieci siłowni McFit i Gold’s Gym. Niemieckie media DW zauważyły, że McFit jest największą siecią sportową w Niemczech, z ponad 200 instytucjami w samym tylko tym europejskim kraju, a także innymi ośrodkami w Austrii, Włoszech, Polsce i Hiszpanii. ma więcej niż 1,4 miliona członków.

Niemiecka gazeta „Bild” doniosła, że ​​Christian Sikorsky jest jego dziewczyną.

W Berlinie rzecznik McFit, Janine Minati, potwierdził Bildowi, że Schaller, jego partner i ich dzieci podróżowali samolotem. „W tej chwili nie wiemy nic więcej” – powiedział Europa Press.

FlightAware donosi, że samolot wystartował w czwartek rano, 20 października, z Santa Ana w Kalifornii do El Paso w Teksasie w Stanach Zjednoczonych. Stamtąd tego samego dnia udał się do Veracruz w Meksyku, gdzie dotarł o 16:00.

W piątek o 12:54 wystartuj z Veracruz do Palenque w Chiapas, czwartym najczęściej odwiedzanym stanowisku archeologicznym w Meksyku w ciągu 52 minut lotu. O 16:24 (15:24 w Kostaryce) wyjechał do Limón.

Rainer Schaller jest jedną z postaci, która trafiła na pierwsze strony gazet w Niemczech w 2010 roku jako organizator koncertu Techno Love Parade, w którym w panice zginęło 21 osób, a 652 zostało rannych.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *