Włoscy pracownicy świętują majówkę – Prinsa Latina

Urugwajscy naukowcy nie zgadzają się z rządowymi środkami zwalczania wirusa Covid-19 - Prensa Latina

„ Włochy chronią się pracą ” to hasło wybrane przez Włoską Generalną Konfederację Pracowników (Cgil), Włoską Konfederację Związków Zawodowych (Cisl) i Włoską Konfederację Pracowników (UIL), których główni przywódcy będą uczestniczyć w tak zwane demonstracje z naciskiem na unitarne.

W oświadczeniu trzy organizacje wezwały do ​​upamiętnienia „na trudnym etapie życia kraju, w którym trzeba zaczynać od nowa z jednością, odpowiedzialnością i spójnością społeczną”.

W oświadczeniu podkreślono: „Chcemy zjednoczyć się i ponownie potwierdzić znaczenie pracy, aby odbudować nasz kraj na nowych fundamentach i uczciwie i solidarnie stawić czoła niebezpiecznym ekonomicznym i społecznym konsekwencjom epidemii”.

Zgodnie z dzisiejszym programem, Sekretarz Generalny Cgila, Maurizio Landini, będzie prowadził jedną z czynności w hucie AST w Terni, podczas gdy jego odpowiednik z Cisl, Luigi Sbarra, będzie robił to samo w Hospital de. Los Castellos, w Fontana di Papa, Prowincja Rzym.

W międzyczasie lider Uil Pierpaolo Bombardieri weźmie udział w wydarzeniu przed międzynarodową siedzibą Amazonii w Passo Corese w prowincji Rieti.

Następnie przywódcy związkowi będą interweniować w wielkim koncercie organizowanym co roku na Piazza San Giovanni w tej stolicy, który z tej okazji został przeniesiony do kompleksu kulturalnego Auditorium Parque de la Música, aby odpowiednio zastosować się do środków ograniczających rozprzestrzenianie się Covid- 19.

jha / fgg

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *