Wojna Izrael-Hamas na żywo: zamachy bombowe w południowej Strefie Gazy Konflikt Ukrainy i Rosji, najświeższe informacje

Wojna Izrael-Hamas na żywo: zamachy bombowe w południowej Strefie Gazy  Konflikt Ukrainy i Rosji, najświeższe informacje

Około 3000 osób demonstrowało w Madrycie przeciwko „ludobójstwu” w Gazie

Według delegacji rządowej prawie 3000 osób wzięło udział w demonstracji zwołanej w Madrycie przez kilka organizacji przeciwko „ludobójstwu w Gazie, które odbyło się w sposób zupełnie naturalny wśród Okrzyki „Netanjahu zabójca”, „państwo syjonistyczne, państwo terrorystyczne” lub „rząd Socjalistycznej Partii Robotniczej zrywa więzi”.

Protest może Zaczęło się w południe przed Ambasadą Izraela, przy ulicy Velasquez, z udziałem silnych sił policyjnych, a zakończyło się przed Ambasadą Stanów Zjednoczonych.który znajduje się nieco ponad kilometr dalej i który wydaje się być strzeżony przez siły bezpieczeństwa.

Flagi palestyńskie, niektóre republikańskie, i transparenty wzywające do bojkotu Izraela Oskarżanie Stanów Zjednoczonych i Europy o bycie „wspólnikami” Towarzyszyli między innymi demonstrantom, wśród których wielu było Palestyńczykami. Widziano także wiele osób noszących kefiję (tradycyjny szalik palestyński).

Do tej jednolitej demonstracji „Stop ludobójstwu Palestyńczyków” Jedyną reprezentowaną partią był Podemos. Z własną flagą, a za nią stał Sekretarz Generalny Partii Fioletowej i pełniący obowiązki Ministra Praw Społecznych, Ioni Belara; Jego „numer dwa” i szef równości, Irena Monteiro; Oficjalny rzecznik partii, Issa Sira, Raporty EFE.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *