Wojna między Izraelem a Hamasem na żywo: Izrael twierdzi, że wojna „będzie trwać przez długi czas” | Konflikt ukraińsko-rosyjski w ostatniej chwili

Wojna między Izraelem a Hamasem na żywo: Izrael twierdzi, że wojna „będzie trwać przez długi czas” |  Konflikt ukraińsko-rosyjski w ostatniej chwili

Izrael atakuje kilka punktów w Gazie i twierdzi, że zabił dziesiątki działaczy

Dzisiaj, w sobotę, armia izraelska kontynuowała walkę i ataki na różne punkty w Gazie drogą lądową, morską i powietrzną i tak twierdzi „Dziesiątki” milicjantów zginęło w ostatnich godzinach, osiemdziesiątego piątego dnia wojny między Izraelem a islamskim ruchem Hamas..

Siły te kontynuują działania w różnych obszarach Strefy Gazy i toczą zacięte walki z terrorystami„, ogłosił w oświadczeniu rzecznik wojskowy. Jak określono, „izraelskie siły powietrzne, dowodzone przez siły lądowe, atakują komórki i infrastrukturę terrorystyczną, a izraelska marynarka wojenna wspiera siły lądowe ogniem z morza”.

Żołnierze walczyli dalej Dzielnica Al-Shuja'iyaW mieście Gaza, gdzie Myśliwiec „zaatakował i zlikwidował” grupę milicjantówW miejscu uważanym za bastion Hamasu, gdzie siły walczą od tygodni.

W tym samym czasie, „Podczas operacji wojskowych w mieście Gaza prowadzonych w ostatni dzień siły, w koordynacji z samolotami, zabiły dziesiątki terrorystówArmia podała, że ​​myśliwce zaatakowały „co najmniej 15 uzbrojonych terrorystów”.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *