Wojna na Ukrainie – Rosja, last minute | Moskwa ogłasza ośmiu zatrzymanych po ataku na most krymski z 22,7-kilogramowym ładunkiem wybuchowym z Odessy

FSB wskazuje, że intelektualnym pomysłem zamachu jest Departament Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy”.

Rosja ogłasza ośmiu zatrzymanych po ataku na most krymski

Cztery dni później częściowy wybuch Z mostu krymskiego zbadaj rosyjska służba bezpieczeństwa fsb Odnosi się do wydziału wywiadu Ministerstwo Obrony Ukrainy mózgiem” Spowodowało to aresztowanie ośmiu osób, pięciu Rosjan oraz trzech obywateli Ukrainy i Armenii.

Dochodzenie mówi, że został zidentyfikowany jako Iwan Iwanowicz Dla mnie Ukraiński agent wywiadu Kto prześledził drogę przesyłki z materiałami wybuchowymi i połączył uczestników operacji.

Rosyjskie ataki rakietowe i bombowe powtórzyły się dziś w Zaporożu i jego okolicach w okupowanym mieście Zaporoża Melitopol, jak zadenuncjowany przez burmistrza, oraz wRynek w mieście Awdijewkaw obszarze Donieckza chwilę Większy przepływ ludzi. Wszystko to w 231. dniu Wojna na Ukrainie.

Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej ponownie ostrzega przed Elektrownia jądrowa Zaporoże Podczas gdy siły prorosyjskie zaprzeczają jakiejkolwiek niebezpiecznej sytuacji.

. Zostało zarejestrowane wyciek oleju W gazociągu Drużba w Polsce przyczyna wypadku jest badana w Linia, którą ropa naftowa wpływa do Niemiec.

Zarejestrowano nowy rosyjski atak przeciwko infrastrukturze energetycznej Z kraju, w okolicy Dniepropietrowsk (w środku), władze ukraińskie twierdzą, że 30% uszkodzeń tych obiektów Z powodu intensywnych rosyjskich bombardowań w ostatnich dniach.

Dziś rano prezydent Rosji Władimir Putin ostrzegł Unię Europejską i Grupę Siedmiu o swoich planach Ustalanie ceny ropy co oznacza „Zagraża to dobru miliardów ludzi”.

standardowo

Projekt zaufania

wiedzieć więcej

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *