Wojna rosyjsko-ukraińska, na żywo, Da 34 | Jak wojna wpłynie na kolejny sezon sadzenia soi w Brazylii?

ten Starszy Doradca Kancelarii Prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego Opublikuj na swoim koncie Świergot Główne punkty, które Ukraina będzie dziś negocjować z Rosją w Stambule.

Delegacja ukraińska będzie domagać się negocjacji.Bezwarunkowe gwarancje bezpieczeństwa dla Ukrainy, zawieszenie broni, skuteczne decyzje w sprawie korytarzy humanitarnych i konwojów humanitarnych, przegląd przez strony zasad i zwyczajów wojny„, Krótko Mychajło PodolakPodkreślił, że są to „trudne” negocjacje o pokój w kraju.

Ponadto dodał, że będą nalegać na „traktat o gwarancjach bezpieczeństwa z ulepszoną analogią do art. 5 NATO”, w którym Państwa gwarant (USA, Wielka Brytania, Turcja, Francja, Niemcy itd.) „uczestniczą legalnie w ochronie Ukrainy przed wszelką agresjąOznacza to, że kraj nie będzie przystępował do sojuszy ani gościł baz obcych sił, ale jego bezpieczeństwo będzie gwarantowane na zasadach zbliżonych do klauzuli obrony zbiorowej sojuszu wojskowego.

„Jeśli chodzi o Krym, proponuje się wyjaśnienie intencji stron, aby rozwiązać problem wyłącznie w drodze negocjacji dwustronnych w ciągu 15 lat” między Ukrainą a Rosją i szukać rozwiązania problemu tylko w ramach wysiłków politycznych i dyplomatycznych. Wojskowy, Podolak pogłębiony.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.