Wojna rosyjsko-ukraińska, ostatnia minuta na żywo dzisiaj: poważne ostrzeżenie z Chin dla UE

NATO oczekuje, że w nadchodzących miesiącach Rosja będzie bardziej koncentrować się na rekrutacji i wykorzystaniu czołgów oraz starszej broni

NATO zauważyło, że w nadchodzących miesiącach Rosja Podąży za nim B Strategia koncentrowała się na gromadzeniu dużych ilości czołgów i sprzętu z czasów radzieckichOprócz więcej pędów rekrutacyjnych, Podczas gdy Kijów skupi się na „jakości” zachodnich systemów wojskowych i będzie zależny od szkolenia, jakie przejdą jego siły.

„Rosja jest w piętnastym miesiącu tego, co uważali za trzydniową wojnę” — powiedział po II wojnie światowej przewodniczący Komitetu Wojskowego NATO, holenderski admirał Robbauer. Spotkanie Szefów Sztabów Obrony Sojuszuw którym analizowali przyszłość agresywnej wojny Rosji z Ukrainą

W tym sensie wyjaśnij to Armia rosyjska korzysta ze starych systemów wojskowych, takich jak czołgi T-54 wyprodukowane po II wojnie światowej, Aby nadrobić brak jakości w swoich atakach ilością.

„Rosjanie skupiają się na dużej liczbie rekrutów, którzy nie są dobrze wyszkoleni i mają przestarzały i mniej dokładny materiał”.argumentował, podczas gdy Ukraina zleca swoje operacje zachodnim reżimom wojskowym dostarczone przez sojuszników z NATO i ćwiczenie przyjąć swoje wojska poza Ukrainę. „To jest duża różnica w nadchodzących miesiącach”.Oczekiwałem.

„Każda wojna po pięciu, sześciu dniach zamienia się w wojnę logistyczną. To właśnie widzimy na Ukrainie”.Bauer wyjaśnił, że podkreśla, że ​​rosyjska strategia jest odpowiedzią na niezdolność Moskwy do produkcji materiałów potrzebnych jej na polu bitwy, donosi Europa Press.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *