Wojna rosyjsko-ukraińska | Siergiej Ławrow potwierdza, że ​​Zachód ogłosił „totalną wojnę hybrydową” i ostrzega, że ​​„konsekwencje odczują wszyscy” | Władimir Putin NATO Globalizm

Un soldado ucraniano se sienta en un tanque cerca de Bakhmut, en el este de Ucrania, el 12 de mayo de 2022, en medio de la invasión rusa. (Yasuyoshi CHIBA / AFP).

Minister Spraw Zagranicznych Republiki Iraku W sobotę Siergiej Ławrow potępił „totalną wojnę hybrydową” ogłoszoną przez Zachód przeciwko jego krajowi i ostrzegł, że będzie ona miała „konsekwencje dla wszystkich bez wyjątku”.

„Trudno przewidzieć, jak długo potrwa totalna wojna hybrydowa, którą Zachód wspólnie wypowiedział przeciwko nam, ale jasne jest, że konsekwencje odczują wszyscy, bez wyjątku”. przejęte Ławrow Z Rosyjskiej Rady Polityki Obronnej, według rosyjskiej agencji informacyjnej Interfax.

Wyglądać: Snake Island, główna mała wyspa kontrolująca Morze Czarne (i może być „punktem zwrotnym” w wojnie)

Ławrow Podkreślił, że „zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby uniknąć bezpośredniej konfrontacji, ale wyzwanie się zaczęło i jasne jest, że je przyjęliśmy”. Sankcje nie są nam obce. Zawsze tak czy inaczej”.

Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow. (Hindut / Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rosji / Agence France-Presse).

Ponadto wyraził zdziwienie „absolutną erupcją rosofobii w jaskiniach” i potępił ją Rosja pada ofiarą „prawdziwej kradzieży” przez te sankcje. „Nikt nie jest odporny na zachodnie piractwo”.

Wyglądać: Putin ostrzega Finlandię, że wejście do NATO „może negatywnie wpłynąć na relacje”

Dla rosyjskiego przywódcy Stany Zjednoczone atakują każdego, kto aspiruje do „niezależnej” polityki iw ten sposób podważa ich zdolność do negocjacji.

Ławrow podkreślił ponadto, że „nawet w najciemniejszych latach zimnej wojny Rosja nie pamięta takiej „jednoczesności” w wydalaniu dyplomatów i ostrzegł, że następna linia obrony zimnej wojny NATO Będzie to obszar Morza Południowochińskiego.

Wreszcie Ławrow ogłosił uruchomienie „specjalnego reżimu” dla rosyjskich dyplomatów „niezbędnego do nowych zadań wyznaczonych przez kierownictwo kraju w celu ochrony jego interesów narodowych.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.