Wojna Ukraina-Rosja, Last Minute Live Today: Bezprecedensowa brytyjska pomoc dla Ukrainy

Wojna Ukraina-Rosja, Last Minute Live Today: Bezprecedensowa brytyjska pomoc dla Ukrainy

Litwa wzywa do zaostrzenia sankcji wobec Rosji

Prezydent Litwy Nudności CyganieKomisja Europejska zwróciła się w ten czwartek Zaostrzone sankcje wobec Rosjibo jak dotąd dekrety te „zasadniczo” nie wpłynęły na rosyjską energetykę.

Ironicznie, Polityka sankcji ma taki sam wpływ na nasze gospodarkiKonsekwencje dla rosyjskiej gospodarki są sprzeczne, powiedział prezydent Litwy na wspólnej konferencji prasowej z prezydentem Rumunii Klausem Iohannisem.

Z tego powodu prezydent Litwy zaapelował o ocenę dotychczasowych i przyszłych skutków wspólnej polityki sankcji wobec Kremla Ustaw sesję.

W szczególności wezwał Brukselę do wyrażenia zgody na dziewiąty pakiet sankcji. „To powinien być ogromny krok naprzód, aby włączyć przemysł wojskowy Wśród pozostałych rosyjskich banków w obstrukcji znajduje się Rosatom, który jest bezpośrednio zaangażowany w tę nuklearną agresję na Ukrainę. Nie wspominając o sędziach Trybunału Konstytucyjnego i wszystkich innych, którzy przyczyniają się do działań przestępczego reżimu na Ukrainie.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *