Wojna ukraińsko-rosyjska, dziś na żywo w ostatniej chwili: Rosja kończy wyjście z Chersoniu

Rosja nakłada sankcje na braci Bidenów i rzeczniczkę Białego Domu

Rosja jest dziś na czarnej liście 200 obywateli USAW tym bracia prezydenta USA Joe Bidena i Rzeczniczka Białego Domu Karen Jean-Pierre.

Rozszerzeniem czarnej listy jest rW odpowiedzi na osobiste sankcje podjęte przez Waszyngton Rosyjskie MSZ poinformowało w oświadczeniu, że rosyjscy urzędnicy, biznesmeni i osobistości kultury.

Wśród ukaranych jest: Siostra prezydenta USA Valerie i młodszych braci Francisa i Jamesa.

Na liście znajdują się również minister spraw wewnętrznych Deb Haaland; The Minister Zdrowia, Xavier Becerra, i tych Rolnictwo, Tom Vilsack i edukacja, Miguel Cardona.

Ponadto lista zawiera również Wyżsi urzędnicy, parlamentarzyści i ich krewni, poprzednio Menedżerowie korporacyjni w sektorze obronnymOraz eksperci i osobistości zaangażowane w presję.

Należy również zauważyć, że istnieje plik Dziennikarka i pisarka Anne Applebaum, który otrzymał Nagrodę Pulitzera (2004) za swoją książkę o sowieckim Gułagu, a także opublikował kolejną o głodzie na Ukrainie, spowodowanym przymusem Stalina do zbierania ziemi.

Moskwa oskarża każdego, kto podlega sankcjom angażowanie się w kampanię rusofobii i wspieranie tego, co nazywa „reżimem kijowskim”, Powołując się na rząd prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.