Wojna ukraińsko-rosyjska, dzisiejsza ostatnia minuta: rozprzestrzenianie się Tajwanu w obliczu zagrożenia ze strony Chin

Calvino uważa politykę energetyczną Hiszpanii za „inspirującą europejską reakcję”

Wiceprezes ds. gospodarczych i transformacji cyfrowej Nadia Calvino uważam, że Polityka energetyczna Hiszpanii „inspiruje europejską odpowiedź” Ponieważ kraj ma bardzo szanowany głos na arenie międzynarodowej, w jego oczach.

W wywiadzie dla „El Faro de Vigo”, opublikowanym w „El Periódico” i innych gazetach grupy Prensa Ibérica, opracowanym przez Europa Press w tę niedzielę, potwierdził, że Pułap gazowy ma „pozwolić Hiszpanii na ceny hurtowe znacznie niższe niż we Francji, Niemczech czy Włoszech”, Kraj jest chroniony w najbliższych miesiącach w kontekście rosnących cen.

Stwierdził, że wraz z wojną na Ukrainie i inflacją obecny kontekst jest naznaczony ogromną niepewnością, powiedział, i że Wraz z prezydentem Rosji Władimirem Putinem musimy „przygotować się na najgorsze” Przewiduj, co może się wydarzyć.

Zapytana o możliwą obniżkę podatków, sugerowaną przez PP, potwierdziła to Środki w obecnej sytuacji gospodarczej powinny być „skuteczne teraz, a nie obniżki podatków za rok”Powtórzył, że rząd pragnie, aby minimalna pensja dla specjalistów (SMI) osiągnęła w przyszłym roku 60% średniej pensji.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.