Wojna ukraińsko-rosyjska: last minute, na żywo | Niemcy obawiają się całkowitego odcięcia rosyjskiego gazu

Ukraina ostrzega chersońskich „aktywistów” i „dziennikarzy” przed „ceną” ich „głów”

The Władze ChersoniuNa południu Ukrainy ostrzegali Działacze i dziennikarze to powinno działać w okolicy „Bardziej martw się o swoje bezpieczeństwo” Od czasu rozwoju rosyjskich „najeźdźców” „Cena” na ich „głowach”.

Pierwszy Zastępca Przewodniczącego Rady Regionalnej Chersonia, Jurij Sobolewskidonosił, że „pseudo Centralny Komitet” w Chersoniu zażądał Mieszkańcy okolicy oni sprzedają” Informacje o „ukraińskich patriotach” którzy pozostali na terytoriach okupowanych.

„Obietnica Duża nagroda finansowa na prezydenta” – ostrzegł w komunikacie zamieszczonym na swoim profilu na Facebooku. Sobolewski wyjaśnił, że nowe rosyjskie władze w regionie starają się Informacje o tym, kto zarządza bramamistrony i konta internetowe przeciwko wojnie Zapoczątkowała go Rosja.

Podobnie zapytał „Ludzie, którzy Wklej ulotki reklamoweani zniesławiać ani niszczyć oficjalnych kampanii Propaganda dla sił „inwazyjnych” Zachować czujność, a także tych, którzy zarządzają „mieszkaniami, domami lub innymi budynkami i budowlami” w użyciu baza operacyjna.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.