Wojna ukraińsko-rosyjska: last minute, na żywo | Węgry wyznaczają datę możliwego zakończenia wojny

Elorza (PSOE) podkreśla, że ​​„konieczne” jest zakończenie wojny na Ukrainie, ponieważ gospodarka może „zapaść” jesienią

The Zastępca Gipuzkoana z Socjalistycznej Partii Robotniczej, Udun ElorzaStwierdza, że ​​jest to „klucz” do zakończenia wojny na Ukrainie, ponieważ Jesienią gospodarka może „zapaść”Inflacja musi zostać opanowana, aby powrócić na trajektorię ożywienia gospodarczego po pandemii COVID-19.

Elorza zwraca uwagę na portale społecznościowe „Wojna na Ukrainie wkrótce stanie się chroniczna”, więc „inflacja będzie się utrzymywać, a gospodarka może pogrążyć się w upadku”.. „Unia Europejska opiera się na swoich sprzecznościach i na Stanach Zjednoczonych, z wyraźnymi interesami gospodarczymi i geostrategicznymi”, mówi.

Zaznaczywszy, że nie widzi „klęski Putina”, uznał to „Dyplomacja musi szukać wyjścia”. W tym kontekście to prawda Obecny prezydent USA Joe Biden i jego poprzednik Donald Trump „idą na drugą wojnę” Ponieważ „oboje mają dużo do stracenia, a część ich rady wyborczej znajduje się na Ukrainie”.

„Stany Zjednoczone dostarczają gaz do Hiszpanii – po zmniejszeniu tego w Algierii – i do Unii Europejskiej. Dostarczają broń, której Ukraina potrzebuje „do zrównania (z Rosją)” i Jego dominacja w gospodarce europejskiej rośnie.Dodać.

Nawiązuje również do „nacjonalistycznej obsesji tyrana Putina, wspieranej siłą jego energii”, która „pozwala mu Wojna, która wyczerpuje Europę i może ją zagłuszyć poprzez odcięcie dostaw gazu. Socjalistyczny przywódca ostrzegł, że „szczyt NATO zgodził się na zbrojenie, ale nie mówił o szukaniu dyplomatycznego rozwiązania w celu zakończenia wojny”.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.