Wojna ukraińsko-rosyjska, na żywo w ostatniej chwili | Rosja próbuje udaremnić kontratak Chersonia podczas walk w Doniecku

Dziś, w środę, armia rosyjska kontynuowała próby obrony okupowanych ziem na południu w obliczu nieustannych prób odzyskania ich siłą przez Kijów.

Żołnierze ukraińscy przy czołgu.Anatolij Stiepanow
  • Wojna na Ukrainie Czy Rosja spowalnia ataki w Donbasie?
  • Wojna na Ukrainie Odwrócenie losów na Ukrainie: zachodnia broń spowalnia Rosjan

Dziś, w środę, armia rosyjska kontynuowała próby ochrony okupowanych terytoriów na południu Ukrainy przed niestrudzonymi próbami odzyskania ich siłą przez Kijów, kontynuując jednocześnie ataki w kierunku Bliskiego Wschodu. Bakhmut, twierdza klucza Kontrolować część obwodu donieckiego, która wciąż jest w rękach Ukraińców.

Ponadto trzy ukraińskie porty zajmujące się eksportem zboża „wznowiły pracę”, choć nadal należy dołożyć starań, aby zapewnić bezpieczeństwo konwojom w warunkach Wojna na UkrainieUkraińska Marynarka Wojenna również ogłosiła środę.

„W ramach podpisania umowy o wyzwoleniu ukraińskich portów dla eksportu zboża wznowiły pracę porty w Odessie, Czarnomorsku i Jużnym (red. Biewdnyj)” – powiedział w Telegramie.

standardowo

Projekt zaufania

wiedzieć więcej

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.