Wojna ukraińsko-rosyjska, na żywo w ostatniej chwili | Starcie Chin ze Stanami Zjednoczonymi

Trump „wchodzi” w wojnę i zwraca się z prośbą do Putina

Były Prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump, Pokazał swoją pozycję w Konflikt zbrojny między Ukrainą a Rosjągdzie prezydent pyta Władimir Putin ujawnił wszelkie szkodliwe informacje, jakie posiadał na temat środowiska rodzinnego Joe Bidena I jego osoba, według wywiadu z JustTheNews.

W odniesieniu do żądanych informacji, Trump wskazał, że wszystkie umowy handlowe zostały podpisane przez Biały DomZ Bidenem na czele przywództwa na ziemi rosyjskiej, Zwolnił ich Kreml. Jednakże, Wskazuje, że te informacje nie zostały zweryfikowane. To nie jest jasne Czy Kreml wiedział o posiadaniu lub nawet dostępie do tych materiałów?. „Myślę, że powinienem to opublikować. Myślę, że powinniśmy znać tę odpowiedź.”

Syn Bidena w centrum uwagi

Robert Hunter Bidenprawnik i syn prezydenta Stanów Zjednoczonych, w centrum uwagi, ponieważ otrzymywał płatności „hojny”według obliczeń, dla Praca prawna prowadzona w innych krajach świata, takich jak Ukraina i ChinyKiedy Joe Biden był w biurze Wiceprezydent Stanu. zatem, Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych Otworzyłem serię działań na serię możliwych Przestępstwa finansowe i administracyjne.

Jednakże, Te oskarżenia są bezpodstawnewięc szef Biden zaprzeczył bezpośredniemu zaangażowaniu W tym skandalu korupcyjnym też Hunter Biden, który zaprzecza działaniu i twierdzi, że jest niewinny, gdy proces sądowy przeciwko jego rodzinie dobiega końca.

Wszystkie te problemy Pochodzi z 2016 roku, kiedy Trump zwrócił się do swojego rosyjskiego odpowiednika Władimira Putina z apelem publicznymaby filtrować wszystkie pliki Istotne informacje od innych szefóww celu poprawy pozycja polityczna w stosunku do zagranicy i z wielkim bogactwem, Jak w Rosji.

Co więcej, Kampania wyborcza Donalda Trumpa 2016 Być wybranym na prezydenta Stanów Zjednoczonych To był klucz do zagłębienia się w operacje prowadzone przez Rosjan, aby poznać krytyczne informacje o Hillary ClintonKandydat na prezydenta i ostatnia przeszkoda Trumpa przed dojściem do władzy. W ten sam sposób, Wszystkie te informacjeprzetłumaczone na e-maile, Został odtworzony i wyciekł przez armię rosyjską.

Następna, W 2019 r. ponownie wybrany na prezydenta Donald Trump Zadzwoń do jego ukraińskiego odpowiednika Wołodymyr Zełenski ogłosił śledztwo korupcyjne powiązane z kandydatem Joe Bidenem w zamian za 400 mln dolarów pomocy wojskowej za jakąkolwiek interwencję. Jednak to wydarzenie kosztowało go pierwsze Proces polityczny ostatniego prezydenta Stanów Zjednoczonych.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.