Wołodymyr Zełenski wątpi w swój udział w szczycie G20

napisałem w Globalizm The

prezydent Ukrainy, Wołodymyr ZełenskiWe wtorek potwierdzono, że udział Ukraina na szczycie G20Co będzie świętował? Indonezja W listopadzie będzie to zależało od rozwoju walk na froncie.

„Za wcześnie, żeby cokolwiek o tym mówić. Powiedziałem, w jakich warunkach jesteśmy gotowi być, i jestem wdzięczny za zaproszenie Ukrainy. Przede wszystkim dla mnie (to zależy) od tego, co wydarzy się w naszym kraju , co będzie się działo na polach bitew na liniach frontu.”

Zerwie negocjacje z Rosją

Zełenskiktóry zaznaczył w niedzielę wieczorem, że zerwie z nim negocjacje Rosja Jeśli prowadził proces przeciwko ukraińskim żołnierzom schwytanym podczas oblężenia ukraińskiego miasta Mariupol, to po raz kolejny wskazał stan tej operacji.

„Jeśli chodzi o czerwone linie, to nie chodzi o czerwone linie. Myślę, że warunki ludzkie tutaj są zrozumiałe” – UNIAN cytował słowa Zełenskiego na wspólnej konferencji prasowej z polskim prezydentem Andrzejem Dudą.

rosyjskie przywództwo

Po spotkaniu obu przywódców polski przywódca wyraził swojemu ukraińskiemu odpowiednikowi Polsce poparcie dla przywództwa rosyjskiego. „Chcę, żeby w to uwierzyli Polska A Polacy są z nimi.”

„Fakt, że jestem tu dzisiaj KijówOprócz prezydenta, który walczy z rosyjską agresją, mają też charakter symboliczny dla Polaków i naszych bałtyckich sąsiadów.

Oprócz współpracy wojskowej przywódcy obu krajów omawianych na spotkaniu, które opisał” Zełenski Jako „produktywne”, wyzwania gospodarcze. W ten sposób Duda podkreślił, że „Ukraina To kraj z ogromnymi możliwościami, z którymi chcą robić interesy.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.