Wspólnota prezentuje „Brilliance in Madrid” podczas obchodów 2 maja

Inicjatywa jest realizowana we współpracy ze Stowarzyszeniem Przedsiębiorców Hoteli Madrytu – AHM – w ramach programu #MadridSinIrMasLejosHotele od 2 do 5 gwiazdek oferują między innymi zajęcia kulturalne, przygody i degustacje

Akcję, która zostanie opublikowana na stronie internetowej i portalach społecznościowych Ministerstwa Kultury i Turystyki, wspiera film promocyjny o możliwościach rozrywki i rekreacji – gastronomia, przyroda, moda … – zapewniany przez region, hotele i podmiotów uczestniczących. To zaproszenie dla obywateli, którzy mogą na nowo odkryć społeczność Madrytu i poczuć się jak turyści we własnym regionie.

Wszystkie informacje i oferty dotyczące hoteli i atrakcji można znaleźć pod adresem www.turismomadrid.es s www.aehm.es.

Podobnie Wspólnota Madrytu oferuje specjalną wiosenną edycję serii koncertów Sesja wermutowa,Koncentracja na lokalnej turystyce i decentralizacji kulturowej. Odbędzie się od 1 do 30 maja, Ze 104 koncertami 53 zespołów w 17 gminach regionu.

Plakat przedstawiający wielkie nazwiska w bieżącej samodzielnej scenie, takie jak Belako, Cariño, Club del Río, Melenas, Los Hermanos Cubero, Mourn, Alondra Bentley lub Niña Polaca. To także przywiązanie do młodych i wschodzących talentów w naszym kraju, z takimi zespołami jak reżyser Aiko El Grupo, kup Gold, La Claridad, Lisasinson, Marta Movidas lub Shego, Który jest dodawany do oficjalnego podglądu na żywo projektów, takich jak Cele lub dziewięć niewiadomych.

Miejscem imprez będą place, zakątki i przestrzenie jednych z najpiękniejszych i największych gmin w regionie: Pierwsze występy Bustarvejo, Chinchon, Colmenar de Auriga, Luzoya, Pelaeus de la Brisa i Villarrigo de Silvanes W nowej edycji Sesión Verm Powtarzam: Alcalá de Henares, Alcobendas, Aranjuez, Buitrago del Lozoya, Chapineria, Manzanares El Real, Navalcarnero, Nuevo Baztán, Rascafría, San Lorenzo de El Escorial i Torrelaguna.

To jest nowe Sesja wermutowa Ma również na celu wspieranie wszystkich niezależnych promotorów, wytwórni płytowych i agencji zarządzających, które odgrywają fundamentalną rolę w strukturze przemysłu muzycznego i na które wpłynęły ekonomiczne konsekwencje obecnej poważnej sytuacji zdrowotnej.

Tak więc programowanie tej wiosny składa się z grup Bocaoreja, urodzony! Muzyka, Calima, Casa Maracas, Chiquita y Salvaje, Desorden Sonoro, Elefant Records, Ernie Records, Goldenbeat, Ground Control, Happy Place Records, Holy Cuervo, Industrias Bala, Intromúsica, Lake / Crater, Las Amigas, Limbo Starr, Lunar Discos, Madame Vaudeville, Mont Ventoux, Ball Music, Purple Moon, Sonido Mochachu, Superfogue Records zostaną potwierdzone.

Większe agencje, takie jak Etykiety Live Nation y Primavera, Ale zawsze zachowują ważne miejsce dla niezależnych grup i artystów. Wszystko to na trasie koncertowo-turystycznej po regionie, z dwoma aperitifowymi koncertami promującymi hasło. #LaCulturaEsSegura We wszystkich możliwych środowiskach, krajobrazach i miejscach.

Więcej informacji na www.comunidad.madrid/cultura/oferta-cultural-ocio/sesion-vermu

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *