Wśród kontrowersji Polska zdobywa tytuł Miss Świata

Wśród kontrowersji Polska zdobywa tytuł Miss Świata

Miss Polski Karolina Bielawska zdobyła tytuł 70. edycji Miss World, jednak jej zwycięstwo zostało przyćmione przez buczenie publiczności, gdyż „faworytki” nie weszły na listę finalistek.

W ubiegłą środę, 16 marca, w Puerto Rico odbyła się 70. edycja konkursu Miss World, przełożona o około cztery miesiące ze względu na wzrost liczby przypadków zakażenia koronawirusem wśród uczestniczek.

W wyborach i ceremonii koronacyjnej wzięło udział jedynie 40 wstępnie wybranych półfinalistów. Tak więc spośród nich wybrano nowego króla światowego piękna.

W miarę postępu wydarzenia wybrano 12 finalistów, ale większość wszystkich nominowanych nie uwzględniono w tym harmonogramie. Reprezentantce Wenezueli Alejandra Conde i gospodarzowi Ariamowi Diazowi nie udało się awansować. Publiczność obserwująca zawody zaczęła więc krzyczeć z rozczarowania.

Ostatecznie zwyciężczynią została reprezentantka Polski, 23-letnia Karolina Bilawska, która wcale nie była uważana za faworytkę.

Pierwszą finalistką została Sherri Saini ze Stanów Zjednoczonych, a drugą Olivia Yassi z Wybrzeża Kości Słoniowej, jedna z kandydatek 70. edycji konkursu piękności.

Mogą Cię zainteresować: Zdjęcia. „Moja nowa zabawka”: To ekstrawagancki i luksusowy prezent, który Anuel podarował Yalinowi, „najbardziej rozpowszechniony”

Zdjęcie: ma charakter ilustracyjny i niekomercyjny/https://www.instagram.com/p/CbMHSV9jrgX/

„Kiedy usłyszałam moje imię, byłam zaskoczona i nadal nie mogę w to uwierzyć. Czuję się dumna” – takie były pierwsze słowa Bielowskiej jako nowej Miss Świata. Ukoronowaniem tego tytułu została Jamajka Toni Ann Singh, która ze względu na pandemię sprawowała tytuł przez blisko 3 lata.

Bielawska ma 23 lata, studiuje magisterskie zarządzanie i pracuje jako modelka. Wyróżnia ją to, że jest aktywistką kobiecą i zaangażowaną w wolontariat w swoim kraju.

Z oświadczenia organizatorów zawodów wynika, że ​​Polak pływa, nurkuje, gra w tenisa i badmintona. Jego celem jest stać się katalizatorem.

„Jeśli chcesz odkryć coś nowego, spróbuj nauczyć się być bogatszym w empatię, wdzięczność i współczucie” – powiedział w turze pytań, zanim został wybrany do noszenia Błękitnej Korony.

Przeczytaj także: Wideo. „Poinformowali cię o moim kontrakcie”: chłopak Abigail zrobił sobie tatuaż z imieniem małej Tamalery i sieci eksplodowały

Zdjęcie: ma charakter ilustracyjny i niekomercyjny/https://www.instagram.com/p/CbMHSV9jrgX/

Wracając do okładki

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *