Wszystkie premiery filmów i seriali w kwietniu 2022 r.

Wreszcie, 23 kwietnia, na scenę w końcu pojawiła się jedna z genialnych premier Warner Bros Pictures, która wybrała Christophera Nolana na powrót do kin po pandemii na początku 2020 roku z… dogmat Został ostatecznie zwolniony 26 sierpnia tego roku, kiedy ograniczenia zaczęły słabnąć.

Jest to epicki film science fiction i akcji, którego akcja rozgrywa się w świecie międzynarodowego szpiegostwa i bawi się postrzeganiem czasu i miejsca, jakie znamy. Obsada jest prowadzona przez Johna Davida Washingtona, a także Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson, Clemence Boise, Michael Caine i Kenneth Branna.

Nowe seriale i programy telewizyjne

Najwięcej nowej zawartości w HBO Max znajdziesz w sekcji Seriale, z nowymi produkcjami, sezonami i serialami na HBO Max.

W tym samym dniu 1 kwietnia nadchodzi Wellington Paranormal sezon 4spin-off serii Co robimy w cieniu, w której sierżant Maaka, oficerowie Minogue i O’Leary są członkami policji w Wellington w Nowej Zelandii, której zadaniem jest badanie zjawisk paranormalnych.

Jeśli chcesz nową serię, nie musisz długo czekać, ponieważ rozpuszczalność Przylatuje również 1 kwietnia. Po piętach prowadzi śledztwo upartej detektyw Katarzyny Zawigi (Katarzyna Waida) mające na celu wyśledzenie zabójcy młodej kobiety, który pojawia się w lodowatych wodach Odry w Polsce.

Przyjedzie również tego samego 1 kwietnia detektyw, historia osadzona w 1985 roku na Węgrzech. Jerry (Girgili Faraday) to mistrz szachowy, którego życie wywraca się do góry nogami, gdy węgierska służba bezpieczeństwa szantażuje Jerry’ego do szpiegowania charyzmatycznego Zulte Sazavy (Marton Batkus), coraz bardziej prodemokratycznego lidera. Szpiegostwo stanie się jego grą w szachy.

Bez zmian dzisiaj możemy zobaczyć również dwa nowe programy, jeden prawdziwy piosenkarzpokaz talentów, w którym spośród setek kandydatów wybieranych jest 14 młodych artystów lub Rewizjaprogram do odkrywania kulinarnych doznań i piękna Republiki Czeskiej.

wreszcie, Wieże Mallory, oparty na serii powieści słynnej pisarki Enid Blyton, opowiada historię Daryla Riversa i jego grupy przyjaciół, z których wszyscy są uczniami Benenden Boarding School. Premiera również w piątek, 1 kwietnia.

Dzisiejsza zmiana, 8 kwietnia mamy jedną z najbardziej oczekiwanych premier, Tokio Vicedramat kryminalny z Anselem Elgortem w roli amerykańskiego dziennikarza Jake’a Adelsteina, który bada rytm policji w Tokio.

Nadchodzi 15 kwietnia brudny, serial, który miał premierę z wielkim sukcesem kilka miesięcy temu w NBC w Stanach Zjednoczonych. Wielka dziura w środku Los Angeles i wszyscy, którzy w nią wpadną, trafiają do tajemniczej i niebezpiecznej pradawnej krainy, w której muszą zjednoczyć się, aby przetrwać.

15 kwietnia mamy Riverdale sezon 4z 19 odcinkami śledzącymi przygody Archiego Andrewsa i jego firm.

Kaley Cuoco wraca na Drugi sezon Stewardesy, która zostawiła z nią swoją postać Penny w Teorii wielkiego podrywu, by zagrać stewardesę uwikłaną w zbrodnię, której nie pamięta. 22 kwietnia będziemy mieć nową serię odcinków, w których bohaterka Cassie Bowden pracuje w CIA w wolnym czasie i na zagranicznej misji, będąc świadkiem morderstwa.

Nowa seria pojawi się 25 kwietnia Dziecko, komedia grozy o 38-letniej Nataszy, kobiecie, która jest zła, że ​​jej najlepsza przyjaciółka ma dzieci. Ale kiedy niespodziewanie ma własne dziecko, jej życie dramatycznie się rozpada.

Będzie to kolejna opcja na ten sam dzień Nasze miastoktóry jest kroniką wzlotów i upadków Zespołu Zadaniowego Śledzenia Broni Departamentu Policji w Baltimore, a także korupcji i upadku moralnego, których doświadczyli.

miłośnicy seriali Barry Sezon 3 odbędzie się na platformie od 25 kwietnia, czyli tego samego dnia co Majowie MC sezon 4oraz serii spin-off Synowie anarchii i Dżentelmen Jack sezon 2.

Na zakończenie miesiąca, 29 kwietnia mamy dwa drugie sezony: Sezon Stworzony dla miłości Oparte na W porządku czy nie.

Kwietniowe filmy dokumentalne na HBO Max

W tym miesiącu pełnometrażowym filmem dokumentalnym jest Fantastyczne zwierzęta: Historia naturalna, którego premiera rozpocznie się 2 kwietnia, aby utorować drogę do kinowej premiery Fantastycznych zwierząt: Sekrety Dumbledore’a.

Stephen Fry w „Fantastycznych zwierzętach: historii naturalnej”

Prowadzony przez Stephena Fry’a zagłębia się w mity, w tym o smokach, syrenach i nosorożcach, wraz z badaniami potworów ze świata przyrody, które nadal nas inspirują, takich jak koczkodanowce, manaty i manaty. Fry podróżuje po świecie, aby poznać te zwierzęta.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.