Wszystko, co wiemy o filmie, który zastąpi 7 sezon Peaky Blinders

W czerwcu tego roku Peaky Blinders zakończył się w NetflixCóż prawie. Stworzony przez Ciebie serial Stephen Knight Rozpoczęła swoją podróż w 2013 roku i zostawiła nam sześć gorączkowych sezonów.

łuk zbawienia Tommy Shelby, Cillian Murphy Był kamieniem węgielnym serii, nie tracąc z oczu wszystkich drugorzędnych intryg swoich braci, sojuszników i wrogów.

Dużo padało, odkąd zobaczyliśmy Tommy’ego spacerującego po ulicach Kairu Birmingham Na grzbiecie czarnego konia. Zanim przejdziemy dalej, ten artykuł będzie zawierał spoilery na sezon 6, które, jeśli jeszcze go nie widziałeś, możesz przestać czytać i wrócić później.

wideo

Zwiastun sezonu 6 Peaky Blinders

Wydaje się, że wyzdrowienie Tommy’ego Shelby’ego nastąpiło w końcowych etapach sezonu 6, gdy dosiada białego ogiera, co stanowi wyraźny kontrast ze wspomnianą sceną otwierającą serial.

To są trudne czasy dla Europy, z faszyzmem, z którym zawarła niespodziewany sojusz, zapuszczając swoje korzenie na cały kontynent. W Wielkiej Brytanii te korzenie są ucieleśnione przez Oswald Moseley, założyciel Brytyjskiej Federacji Faszystów i zagraj w to Sam Claflin.

Tutaj to znajdujemy Łuk protetyczny Tomy’ego nie jest w pełni ukończony. Ona jest właściwie Peaky Blinders są zaprojektowane tak, aby przetrwać siedem sezonów, a nie sześć.

Zamiast całego sezonu Stephen Knight napisze film opowiadający o ostatnim rozdziale Peaky BlindersZwłaszcza Tommy Shelby.

Co zobaczymy w filmie Peaky Blinders?

W przeciwieństwie do serialu, film ma zrobić mały skok w czasie, Blisko wydarzeń, które doprowadziły do ​​wybuchu II wojny światowej. Odnosimy się oczywiście do inwazji na Polskę przez hitlerowskie Niemcy.

W tej chwili nie jest jasne, w którym dokładnie momencie powrócimy do życia Tommy’ego Shelby’ego, który nadal jest członkiem brytyjskiego parlamentu.

To najlepsze tablety do oglądania filmów i seriali

Jeśli często oglądasz seriale podczas podróży lub w różnych częściach domu, te tablety mogą być dobrym towarzyszem rekreacyjnej konsumpcji.

Zobacz listę

Jego ostatnim konkurentem ma być Mosley Winston ChurchillJak pamięta każdy znawca historii, musiał skupić się na powstającym konflikcie. Postać przybierała na wadze we wszystkich sezonach, ale teraz jest na zakręcie, aby zostać premierem (co zrobiłby w 1940 roku).

Peaky Blinders traktują niektóre wydarzenia dość luźno, jak ślub Mosleya, który miał miejsce w 1936 roku, ale w serialu Tommy czyta o tym w 1934 roku.

Stephen Knight ma nadzieję, że będzie w stanie poradzić sobie z filmowaniem Peaky Blinders w 2023 roku i zrobić to w Birmingham. To doprowadzi nas do możliwej premiery gdzieś w 2024 roku. Oczywiście jest to coś, co jeszcze nie zostało sfinalizowane. Zależy to od opóźnień produkcyjnych i ewentualnych konfliktów w harmonogramie.

Na przykład Killian Murphy jest obecnie zanurzony w filmie Oppenheimera Christophera Nolana. Film rozpoczyna się latem 2023 roku, a jego promocja z pewnością sprawi, że aktor będzie zajęty.

To oczywiście oczekiwane Sam Claflin powraca jako Oswald Mosleytego wielkiego rywala do pokonania dla Tommy’ego Shelby’ego.

Peaky Blinders - Sam Claflin

Wśród plotek i uznając je za prawdziwe, mówiono o możliwości tego Tom Holland (Spider-Man: No Way Home, Uncharted), który w tamtym czasie brał udział w castingu do serialu, został obsadzony w filmie, chociaż nie było jasne, jaką rolę będzie miał.

Jest bardzo prawdopodobne, że niektóre szczegóły filmu Peaky Blinders będą znane jako podejścia do filmowania. Na razie wystarczy wiedzieć, że rodzina Shelby wróciła po ostatni wielki napad.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.