Wybitna seria Prudential autorstwa Francesca Puig

Dzięki integracji platform streamingowych użytkownicy mają teraz wiele możliwości dostępu do produkcji, które zostały nakręcone poza domeną anglosaską, a także domeną lokalną. Kilka lat temu nie można było oglądać w Hiszpanii serialu rumuńskiego, południowokoreańskiego czy argentyńskiego. Trudność polega teraz na ich odnalezieniu pośród ogromnej obfitości audiowizualnej na wyciągnięcie ręki. Bo wielkie promocje – które się nie zmieniają – są dla wielkich projektów przemysłu brytyjskiego i amerykańskiego. Dzisiejszy bilet poleca trzy z tych seriali, które potajemnie trafiły na Netflix, a mimo to znalazły się wśród najchętniej oglądanych na platformie.

Polski Wielka powódź Oparta jest na prawdziwych wydarzeniach: powodzie, które nawiedziły Polskę, Czechy i Niemcy w dniach 5-6 lipca 1997 r. i spowodowały 114 ofiar śmiertelnych. Tragedia opowiedziana przez fikcyjne postacie, które stoją przed wyzwaniem uratowania Wrocławia przed nieuchronną powodzią. Naukowcy i władze muszą z czasem podejmować decyzje, aby spróbować uratować miasto, podczas gdy okoliczne miasta i pola muszą zostać poświęcone. Historia, która może wydawać się nam daleka, ale byliśmy świadkami niewyobrażalnych najgorszych tragedii.

Również seria niemiecka Cleo Ma motywację, by stać się jednym z tych małych ukrytych klejnotów. To brutalny thriller, którego akcja rozgrywa się w Berlinie i opowiada o zimnej wojnie lat osiemdziesiątych. Bohaterem filmu jest były szpieg z NRD, aresztowany przez Stasi za zabójstwo biznesmena. Kiedy zostaje zwolniona dwa lata później, po upadku muru berlińskiego, postanawia dowiedzieć się, kto ją zdradził i wykorzystać ich zabójczą taktykę do zemsty. Historia, która ma echa zabić Bill’a s w przeddzień morderstwa.

A kto chce podążać ścieżką kryminalnych thrillerów i dramatów, przyjechał do nas z Francji

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *