Wybitni prelegenci zagraniczni wezmą udział w Międzynarodowej Konferencji Uniwersytetu Camaguey

Wybitni prelegenci zagraniczni wezmą udział w Międzynarodowej Konferencji Uniwersytetu Camaguey

Camaguey, 20 maja – Ponad 300 delegatów z 18 krajów reprezentuje początkową liczbę zagranicznych uczestników, którzy wezmą udział w 3. Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej Uniwersytetu Camaguey (UC) Ignacio Agramonte Loyaz, według dr C. Caballero Motta, dyrektor ds. stosunków międzynarodowych w tej instytucji.

Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 22-26 maja w jego głównym miejscu w Santa Cecilia Convention Center, wezmą udział ważni międzynarodowi prelegenci, którzy wirtualnie lub osobiście uhonorują pięć seminariów, trzy warsztaty i badania swoją wiedzą i badaniami z trzy konferencje wydarzenia.

Z tej okazji udział profesorów, takich jak Peter Bosser z Uniwersytetu w Gandawie, Belgia; Dr.. Jose Luis Verdegay z Uniwersytetu w Granadzie w Hiszpanii. dr Juan Jose Pérez-Beroscia, dyrektor generalny Meksykańskiego Instytutu Studiów Edukacyjnych, oraz dr C.R. Clara Colita Oropeza Martínez, dyrektor generalna Międzynarodowego Instytutu Kształcenia w Meksyku.

W ten sam sposób inni specjaliści wygłoszą wykłady, takie jak dr. Luis Torres z Uniwersytetu Amerykańskiego w Panamie. Gloria Araceli García Miranda z Narodowego Autonomicznego Uniwersytetu Meksyku i dr S. Inmaculada Martin Rojo, profesor Wydziału Turystyki Uniwersytetu w Maladze, Hiszpania.

„Jeśli chodzi o internacjonalizację, oprócz oferowania pracy zagranicznych delegatów, oczekuje się podpisania umów z Colegio Mexiquense (Meksyk), prywatnym Uniwersytetem Huancayo Franklin Roosevelt w Peru oraz Światowym Stowarzyszeniem na rzecz Dobrostanu Zwierząt” – wyjaśnił Caballero Mota.

Międzynarodowi delegaci uczestniczą również w innych działaniach, takich jak seminaria, ćwiczenia praktyczne i stoły negocjacyjne. Natomiast niektórzy z nich, odznaczający się wybitnym udziałem i wkładem w rozwój Uniwersytetu Kalifornijskiego, otrzymają pamiątkową tablicę z okazji 55-lecia Uniwersytetu Camaguey.

Podczas tego spotkania z Nauką, Technologią i Innowacjami odbędzie się dyskusja na temat nauk rolniczych, stosowanych, społecznych, ekonomicznych i pedagogicznych; Oprócz umiędzynarodowienia, ekspansja uniwersytetów, płeć, projektowanie i ochrona środowiska zbudowanego, sztuczna inteligencja, sporty wyczynowe oraz zaawansowane technologie elektryczne i mechaniczne. (Tekst i zdjęcie: strona internetowa Camaguey University)You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *