Wydawcy widzą szansę na ożywienie swojej gospodarki

Meksyk. Przedstawiciele różnych wydawnictw biorących udział w XXI Międzynarodowe Targi Książki w ZocaloUznali, że to właściwy czas na ożywienie swojej gospodarki dotkniętej epidemią.

„To okazja, aby zbliżyć się do czytelników i możemy oferować książki w przystępnych cenach” – powiedział Miguel Angel Suarez, odpowiedzialny za wystawy w Fondo de Cultura Económica.

Z kolei osoby, które przybyły na drugi dzień targów w poszukiwaniu adresu lub przejrzenia, były zachwycone wydarzeniem, na które czekały prawie dwa lata.

Cieszę się z tak dużego poparcia dla autorów krajowych, niezależnych i alternatywnych. Że jest dużo poezji i że widzimy dużo młodych ludzi zainteresowanych czytaniem (…). Środki bezpieczeństwa są z nami, trzeba nosić maskę i używać żelu antybakteryjnego.”

Dla młodszych czytelników jest też Wydarzenia z gawędziarzami, który przykuwa uwagę widzów; Prowadzimy również sprzedaż specjalistycznych książek domowych dla dzieci.

W FIL uczestniczą 340 wydawnictw Planowanych jest około 200 działań, w tym konferencje, prelekcje, koncerty, dyskusje i prezentacje redakcyjne.

Wystawa potrwa do 17 października w godzinach od 10:00 do 21:00.

Odzyskiwanie obrazu Chopina

Ten zestaw fotografii — dostarczony przez Dariusza Markowskiego (po lewej) i Jarosława Golibewskiego (po prawej) — przedstawia portret polskiego kompozytora Fryderyka Chopina przed i po. Obraz został zakupiony na targu z używanymi rzeczami i znajdował się w domu przez trzy dekady, zanim jego budowa rozpoczęła się w XIX wieku. Jesteś teraz w skarbcu bankowym w Polsce.

AP

Zdjęcie: AP

Życiorys

* W poniższym linku znajdziesz najnowsze wiadomości

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *