wykonawca | Najlepsze recenzje, komentarze i oceny

Wyreżyserowany przez Szweda pochodzenia egipskiego, Tariqa Saleha (Chłopiec z nieba – 80%, 2022; przestępczość w Kairze – 88%, 2017) Wykonawca – 43% to film akcji, przygodowy i trzymający w napięciu. Ze scenariuszem J.P. Davisa, Właściciel zakładu pogrzebowego Jest to produkcja amerykańska, trwająca 1 godzinę i 43 minuty. W rolach głównych Chris Pine, Właściciel zakładu pogrzebowego W rolach głównych występują między innymi Gillian Jacobs, Ben Foster, Kiefer Sutherland, Eddie Marsan, Tate Fletcher, Florian Monteneau, Faris Faris, Nina El Hoss i Amira Kassar.

Możesz być zainteresowany: Star Trek 4: Chris Pine i Zachary Quinto powrócą jako Kirk i Spock

Zwolniony z US Marines James Harper (Chris Sosna) przystępuje do organizacji paramilitarnej, aby zarobić na życie, a tym samym utrzymać rodzinę. Zostaje wysłany do Polski z zespołem, aby odkryć zagrożenia, stopniowo zostaje sam, gdy rozpoczyna się misja. James, prześladowany w całej Europie Wschodniej, stara się zachować bezpieczeństwo, aby odkryć przyczyny tych prześladowań i pewnego dnia wrócić do swojej rodziny.

Chociaż istnieje podzielona ocena przez profesjonalnych krytyków, punktem, w którym spotykają się najlepsi i najgorsi rzeczoznawcy, jest to, że Wykonawca – 43% nie oferuje nic nowego, jeśli chodzi o typową narrację filmu akcji. Z ciekawym początkiem i założeniem z pewnością głównym powodem do oceny jest zarówno kiepska realizacja, przeciętne zwroty akcji, jak i nadużywanie wielu wspólnych przesłanek gatunku, poczynając od postaci twardego i sprawiedliwego człowieka, który próbuje dostać się gdziekolwiek do domu.

Wchodząc głębiej w poprzedni punkt, krytycy zwracają uwagę, że korzenie tych wspólnych przestrzeni leżą w zalotach reżysera do stworzenia potencjalnej serii i jego uzasadnionej chęci ujawnienia problemu tak poważnego i rzeczywistego, jak nadużycia, których doświadcza wielu weteranów. służył swojemu krajowi.

Mimo tego krytycy są jednak bardziej przychylni Właściciel zakładu pogrzebowego Nie zagłębia się w problem jaki stwarza, praca jest bardzo wydajna i wydajna Sosna Znakomity i szczery, odzwierciedla historię mężczyzny, który pomimo niezliczonych przeciwności losu, walczy o to, co pozornie niemożliwe. Krótko mówiąc, historia, która jest wystarczająco silna, by wyróżniać się na tle pozostałych pokazywanych filmów gatunkowych pływ Obecnie.

Nie wychodź bez czytania: Tom Cruise blokuje rozwój serii Mission: Impossible i elementów epizodycznych

Oto bardzo krótkie zestawienie krytyków, recenzji i ocen wykonawcy – 43% taśmy przed analizą:

Megan Davis Z Josh w filmach wskazując na:

Chociaż wstęp do filmu jest interesujący, wykonanie historii jest mniej niż niezwykłe. W produkcji są bardzo solidne obszary, ale są też elementy, w których można by zobaczyć kilka większych usprawnień, dzięki czemu jest to stosunkowo przeciętny film.

W tym samym tonie dla Magazyn skośnyA Mark Hanson Uwagi:

Na końcu, Właściciel zakładu pogrzebowego Porzuca większość swoich głównych zainteresowań, aby po prostu osiąść w starej opowieści o twardym, prawym człowieku, który próbuje znaleźć drogę do domu, do swojej żony i syna, dwóch postaci tak samo wymiennych, jak każdy z jego anonimowych wyznawców. metoda.

dla Lista odtwarzaniaA Kevin Jagernout Rodzaj:

… to thriller o podzielonych ambicjach, który szczerze chce powiedzieć coś ważnego o złym traktowaniu weteranów przez ten sam rząd, który wysyła ich na wojnę, jednocześnie flirtując z potencjalną szansą franczyzy, wyraźnie dzieląc film na dwie niezadowalające połowy.

Courtney Howard wyróżniać się AV Klub które – które:

…Aktorzy dają świadome przedstawienia, które potęgują błędne interakcje ich bohaterów, ale w porównaniu z poprzednikami filmowi Saleha brakuje dusznej atmosfery potrzebnej do przekształcenia militarnej przygody w prawdziwy thriller polityczny.

Podczas gdy, Katarzyna Springer Do wglądu Żyjemy rozrywką:

Chociaż sekwencje akcji są duże i odważne, nic nie łączy ich ze sobą i odchodzi Właściciel zakładu pogrzebowego Jak kiepsko stworzony horror i rozczarowujące spotkanie, które zasługiwało na o wiele lepsze.

Z innej perspektywy Dennis Harvey różnorodnyuważa:

…bardziej skuteczne niż niezapomniane ćwiczenie przygodowe średniej wielkości. Jednak solidne, ponadprzeciętne cięcie jest wystarczająco dobre, biorąc pod uwagę rozsądną średnią wśród nasycających rynek thrillerów. pływ.

Adam Pankhurst potwierdza ze swojej strony IGN:

Mogą Właściciel zakładu pogrzebowego Może nie ma najlepszej akcji lub scen końcowych, ale jego serce sprawia, że ​​warto go obejrzeć. Chris Sosna Daje znakomity występ (…) Jest emocjonalnym badaniem tego, jakie korzyści przynoszą nam inni, kiedy jesteśmy najsłabsi, ale także, jak miłość do tych, których kochamy, może sprawić, że niemożliwe stanie się niemożliwe.

Według Jareda Mubaraka scena filmowa:

tekst Davis Dać nam coś, co już widzieliśmy? Nie poprawnie. Niektóre fragmenty mocno wpadają w melodramat, a zwroty akcji nie są szokujące. Co sprawia, że ​​Twoja firma to od Ważny Jeszcze lepsze niż te narzędzia jest to, że próbują coś powiedzieć za pomocą tych znanych machinacji.

Katie Walsh komentuje swoją stronę za Los Angeles Times:

Właściciel zakładu pogrzebowego To zdecydowanie film Sosna. Jego wykonanie jest tak samo skuteczne, jak tekst, który Ważny Odzwierciedlone z ostrą i gładką estetyką. To, co wydobywa, nie jest zwycięstwem, ale ponurą opowieścią o tym, z czym mierzą się weterani po służbie swojemu krajowi.

jak długo Nataniel Muir opisz w AIPT . komiksy:

Zapewnia wystarczającą znajomość, aby przyciągnąć fanów gatunku, jednocześnie zapewniając wystarczającą ilość niuansów, aby przyciągnąć tych, którzy zwykle go ignorują. Właściciel zakładu pogrzebowego Nie nurkuje tak głęboko, jak wydaje się, że chce, ale i tak mu się udało.

Możesz być także zainteresowany: Star Trek 4: Chris Pine i Zachary Quinto powrócą jako Kirk i Spock

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *