Wymień trzech mędrców z oddziału Sewilli

Luis Bolanos Figueiredo, Jose Maria Pacheco Guardiola i Alejandro Marchena Blanco Będą ucieleśniać Trzech Mędrców na Paradzie Ateneo de Seville 2023, gdzie Mila Amador Manzanares będzie dodatkowo reprezentować gwiazdę iluzji; Maria Luisa Martinez Gil zrobiłaby to samo z Pałacem Atenei; Gabriel de Alba Castaño będzie Wielkim Wezyrem; Jose Luis Olmedo Bellon wcieli się w maga fantazji i Pablo Bueno Repolis, herolda królów Wschodu. Podobnie Teresa Guzmán została wyznaczona na projektanta plakatów, a przemówienie otwierające wygłosi Francisco Joaquín Pérez Garrido „Paco Lola”.

Ten czwartek został ogłoszony przez prezydenta Ateneo de Sevilla, Emilio Boja i dyrektora Kawalkady, Manuela Sainza, w komunikacie prasowym Fundacji Athenaeum.

W tym sensie Luis Bolanos Figueiredo gra króla Melkora. Urodzony w Sewilli (1960), żonaty, trójka dzieci, agronom techniczny z Uniwersytetu w Sewilli. Swoją działalność zawodową rozpoczął w branży hydrotechnicznej w Barcelonie. Tam kontynuował swoją karierę w sektorze dóbr konsumpcyjnych. W 1992 roku założył Iberhanse, wiodącego producenta i eksportera owoców cytrusowych z Andaluzji.

Jego zaangażowanie w ochronę środowiska i bioróżnorodność doprowadziło go, od prezydentury Iberhanse, do stworzenia Bio-Inclusive Agriculture, wiodącego na świecie modelu ponownego wprowadzania i ochrony bioróżnorodności w rolnictwie „z silnym zaangażowaniem w zrównoważony rozwój, walkę o klimat, zmian, modernizacji i rzecznictwa” – wyjaśniło w oświadczeniu Andaluzyjska wieś.

Jose Maria Pacheco Guardiola zagra z królem Gasparem. Urodził się również w Sewilli (1961), jest absolwentem ekonomii i nauk ekonomicznych Uniwersytetu w Sewilli. Dwujęzyczny, hiszpański i angielski. Założyciel, dyrektor generalny i największy pojedynczy udziałowiec Konecta, hiszpańskiej międzynarodowej firmy zajmującej się świadczeniem usług obsługi klienta i rozwiązań cyfrowych; Zastosowanie robotyki, automatyzacji, sztucznej inteligencji i technologii big data.

Firma, która jest obecna w 23 krajach, zatrudnia ponad 120 000 pracowników, a przewidywany obrót w 2022 r. wyniesie ponad 2000 mln euro. Wyniki te umieściły Konectę w pierwszej dziesiątce firm w tym sektorze w światowych rankingach. Przed założeniem Konecty był Dyrektorem Zarządzającym Santander Consumer Finance, jednej z głównych jednostek biznesowych Grupy Santander, obecnej w Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

José María Pacheco jest inwestorem i udziałowcem w różnych sektorach, takich jak nieruchomości, agrobiznes, rozwiązania z zakresu mobilności, rozrywka, turystyka i lifestyle. Ponadto jest promotorem inwestycji między sektorem publicznym i prywatnym w celu promowania rozwoju gospodarczego i społecznego Andaluzji poprzez zrównoważone inwestycje w cyfryzację, technologię, zdrowie lub energię. W swojej karierze był członkiem rady doradczej uznanych podmiotów, takich jak AON i Endesa w Andaluzji i Estremadurze.

Obecnie jest członkiem Rady Doradczej ABC Sevilla, Rady Doradczej CEA, członkiem Komitetu Wykonawczego Izby Handlowej w Sewilli i dyrektorem Acciona oraz członkiem Komitetu ds. Nominacji i Wynagrodzeń. Jest członkiem różnych rad powierniczych, takich jak Rada Powiernicza Cámara de Sevilla i przewodniczy Radzie Powierniczej Fundación Alalá, andaluzyjskiej jednostki, która przyczynia się do integracji społecznej, z równymi szansami, dzieci i młodzieży pochodzenia cygańskiego. grupa z trzech tysięcy domów w Polígono Sur i dzielnicy Jerez Estancia Barrera.

Ze swojej strony króla Baltasara reprezentować będzie Alejandro Marchena Blanco, który, podobnie jak jego poprzednicy, urodził się w Sewilli (1975), w dzielnicy Triana, człowiek o głębokich przekonaniach religijnych. Jest żonaty i ma troje dzieci. Jego formacja rozwijała się w salezjańskich szkołach Triana i Santissima Trinidad, gdzie był misjonarzem Wielkiego Tygodnia w 1993 roku.

Studiował na uniwersytetach w Sewilli, Complutense w Madrycie i Francesco de Vitoria, a także w San Telmo International Institute i ICIL Foundation, specjalizując się w obszarach matematyki, strategicznego zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania komercyjnego, marketingu, coachingu kadry kierowniczej oraz cyfrowy. Transformacja i poradnictwo dla instytucji religijnych.

Jego kariera rozwijała się w Pantoja Grupo Logístico, wiodącej firmie w sektorze transportu i logistyki, gdzie przez ostatnie osiemnaście lat wykonywał różne zadania zarządcze, a obecnie jest Dyrektorem Operacyjnym w Pionie Transportu i Logistyki. Komitet Zarządzający Grupą.

Mila Amador Manzanares (Sewilla, 2003) będzie reprezentować gwiazdę Illusion. Ukończył studia licencjackie w Marcelo Espinola School w Umbrit w Sewilli oraz uzyskał dyplom uniwersytecki z reklamy i public relations na Uniwersytecie EUSA. Jeśli chodzi o boginię Pallas Atenę, ten zaszczyt przypadł Marii Luizie Martinez Gil (Sewilla, 1975), absolwentce pielęgniarstwa ze Szkoły Szpitalnej Virgen del Rossio. Obecnie jest Dyrektorem Zarządzającym Andaluzyjskiego Towarzystwa Holistycznego Zarządzania Bólem.

Wielki Wezyr i Magik Fantazji

Gabriel de Alba Castaño będzie Wielkim Ministrem Zalotów na rok 2023. Urodzony w Sewilli (1952), poświęcił swoje życie branży tekstylnej jako biznesmen, a obecnie jest na emeryturze. Pełnił funkcję skarbnika Ateneo de Sevilla, a obecnie zasiada w radzie dyrektorów Docta Casa jako zastępca skarbnika.

Jose Luis Olmedo Bellon wcieli się w rolę maga fantazji. Urodzony w Estepa (Sewilla) 9 marca 1977, posiada dyplom z nauk ekonomicznych i biznesowych. Jest dyrektorem handlowym Fundacji Dulces La Muralla, a Pablo Bueno Repolis (Sewilla), absolwent medycyny i chirurgii Uniwersytetu w Sewilli, będzie Heroldem Trzech Króli.

Kompozytor Triana Francisco Joaquín Pérez Garrido „Paco Lula” będzie adwokatem miasta, a Teresa Guzman, absolwentka sztuk pięknych na Uniwersytecie w Sewilli i dyplomowana nauk o edukacji na Uniwersytecie San Pablo, będzie plakatem.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *