Wyniki wyborów na żywo w Brazylii 2022 r. | Lula po wygranych wyborach: Próbowali mnie pochować żywcem i oto jestem | międzynarodowy

Wyniki wyborów na żywo w Brazylii 2022 r. |  Lula po wygranych wyborach: Próbowali mnie pochować żywcem i oto jestem |  międzynarodowy

Lula: „Zwycięstwo kobiet, które nie chcą być traktowane jak rzeczy w koszulce”

„To była bardzo trudna kampania. To nie była kampania Luli przeciwko Bolsonaro. To była demokratyczna kampania przeciwko barbarzyństwu, tej kobiecie, która chce wypłaty. To było zwycięstwo kobiet, które nie chcą być traktowane jak rzeczy w koszuli, którzy chcą być traktowani jak podmioty historii. Kobiety mogą i powinny być gdziekolwiek zechcesz.”

„Zniszczyli mnie, kłamiąc o mnie”, powiedział, szukając ręki swojego partnera. Dzięki Bogu, znów jestem tu silny i kochający. „Kocham moją żonę. Doda mi sił do stawiania czoła wszelkim przeszkodom, które się pojawiają. Nic mnie nie powstrzyma przed zrobieniem tego, co muszę zrobić. To miasto musi się znów uśmiechnąć”.

„Dziękuję Ci, Panie, i dziękuję, ludu Brazylii”, zakończył, oddając swoje serce, zanim zadeklarował, że ustanowi posługę dla ludów tubylczych: „Będziemy walczyć z rasizmem, jest to choroba, którą musimy wykorzenić z naszego kraj Nie można traktować inaczej, ponieważ nie ma cery. Biała „.

Lula podkreślił również milczenie przeciwnika: „Każdy inny przeciwnik z innego kraju już by to zrobił, ale Bolsonaro nie zadzwonił do mnie i nie wiem, czy by to zrobił”. Doszedł do wniosku: „Odpocznę przez dwa dni i wrócę z całych sił. Przytul się, mój ludu. Przytul”.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *