Wypuścili nową grę wideo symulującą życie Jezusa Chrystusa w Polsce

Wypuścili nową grę wideo symulującą życie Jezusa Chrystusa w Polsce

Obraz referencyjny. Gra wideo opowie życie Jezusa Chrystusa z perspektywy pierwszej osoby. Zdjęcie: EFE.

Gra wideo stworzona w Polskaa wkrótce na sprzedaż, odtwarzacz zostanie umieszczony w Rola Jezusa Chrystusa Na różnych etapach swojego życia, biorąc pod uwagę możliwość Czynić cuda I Walcz z diabłem.

badanie Warszawa Simola M Gra wideo jest rozwijana od lat i zostanie opublikowana w następnej kolejności 1 grudzieńw sam raz na święta Bożego Narodzenia, kiedy już wejdziesz Festiwal religijny dołącza Największy sezon wyprzedażowy Z całego roku.

W pierwszych miesiącach 2023 r. twórcy tej gry wideo zaktualizują ją, aby dodać Nowa treść.
W grze, której historia zajmie trochę czasu Do końca dziesięć godzin,Perspektywa jest przedstawiona w pierwsza osobaWięc to tylko ręce Główny bohater: Jezus Chrystus.

W różnych scenach inspirowanych BibliaGracz będzie mógł z nim wejść w interakcję Jan ChrzcicielA nawet apostołowie 60 znakówOprócz pracy „w górę 30 ikonicznych cudów„Naśladowca”. Święta historiaNa przykład podwojenie ilości bochenków i ryb, aby nakarmić 5000 osób, rozdzielenie Morza Czerwonego oraz uzdrowienie niewidomych i trędowatych.

Przed ostateczną konfrontacją Przeciw diabłu na pustyniJezus Chrystus będzie mógł naładować swoją energię energia przez modlitwaAle nie przed wizytą Najważniejsze miejsca Zebrane w Biblii.

Oprócz „misji” opartych Skumulowane umiejętności lub moc Za postać i jej decyzje Bardzo ważne W tworzeniu gier, zwłaszcza jeśli wybierzesz „Tryb daty„, zalecane dla tych, którzy nie znają Mechanika gier wideo Z perspektywy pierwszej osoby.

„Ktoś musiał stworzyć taką grę”.

Maksym WysoczańskiDyrektor studia oprogramowania odpowiedzialnego za projekt opowiedział EFE, jak do tego doszło 20 lat„Kan” został zainspirowany filmami animowanymi takimi jak Shrek i Toy Story„I zacząłem wyobrażać sobie pomysł zrobienia czegoś podobnego z Charakter Jezusa Chrystusa.

Biorąc pod uwagę możliwość Dokuczanie lub ataki Aby jego pomysł mógł wywołać iskrę, Wysoszański przyznaje, że „takie problemy były już po drugiej wojnie światowej”. Wydanie zwiastuna„Ale… ktoś musiał stworzyć taką grę”.

Z drugiej strony dyrektor SimulaM twierdzi, że tak Udokumentowane „Całkowicie z czytaniem”Cztery różne tłumaczenia Biblii„Chociaż on też konsultował Zwoje znad Morza Martwegopodkreśla, że ​​w jego grze wideo pojawiają się tylko „istotne” wydarzenia, na których koncentruje się jego fabuła Nowa era.

Każdy rozdział – lub etap – gry jest poprzedzony a Cytat z Biblii Co służy jako kontekst dla sceny, z którą gracz się zmierzy i pomimo tego, że udaje, że walczy lub modli się przed… Duch Święty Nie pasuje do Prawosławie katolickietwórcy gry to uzasadniają dla zabawy Oraz wyzwania, jakie ma do zaoferowania produkt rozrywkowy.

z Narodziny do zmartwychwstanianajsłynniejsze epizody z życia Jezusa Chrystusa Wersja zabawna W tym dziele, jak rozmnożenie chleba i ryb, uzdrawianie trędowatych czy przywracanie wzroku niewidomym.

the Obecność szatanaco ma na celu zniechęcić gracza do „postanowienia się ocalić tych ludzi, którzy ostatecznie… On zdradzi„, będzie pojawiać się od czasu do czasu pod tytułem Kobiecy głos Będą starali się odwrócić swoje wysiłki od stojących przed nimi wyzwań Określają swoją ścieżkę Aż do ostatniej wieczerzy.

Katolicki przemysł rozrywkowy w Polsce

według Opublikowano najnowsze badania W polskiej prasie tak twierdzi jedna trzecia mieszkańców tego kraju Nigdy nie chodzi i nie będzie chodzić na Mszę śwI ponad połowa potwierdza Nie ufaj kościołowi Szacuje się, że obecnie żyje zaledwie 30% Polaków Iść do kościoła Przynajmniej raz w tygodniu.

Do alternatyw Czas wolny o charakterze katolickim Platforma wideo na żądanie dołączyła w 2020 rokuKatofleks„, który narodził się jako dokładna kopia Netflixaz „bezpiecznymi” treściami, odpowiednimi dla wszystkich odbiorców, na które należy zwrócić szczególną uwagę Rodziny katolickie.

Na stronie internetowej tej firmy, na podstawie KrakówMożna przeczytać jego hasło „Film z Dnia Opery” („Zobacz dzieło Boże” po łacinie) i w przeciwieństwie do innych podobnych nabożeństw nie jest przedstawiane w formalnej formie Miesięczna subskrypcjaAle jako pojemnik Filmy, seriale i dokumenty z Ceny indywidualne Dla Twojego wyświetlacza.

Polska firma Tor zabawdo którego należy badanie, w wyniku którego uzyskano tę informację Gra wideojest jedną z najważniejszych firm w kraju w branży Elektroniczna rozrywka Jego katalog jest pełen wszelkiego rodzaju symulatorów: Mechanik samochodowy, rolnik, a nawet złodziej.

Ze swojej strony badanie prowadzone przez… Wysoczański Konfiguruje przyszłe wydania gier wideo opartych na Escape Mojżesz Egipt Albo budowa i zarządzanie Statek Noaha.


Odwiedź nasze portale:


You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *