Wyspy Kanaryjskie i Egipt, najpopularniejsze kierunki z Saragossy

the biura podróży od Aragonia są w pełna kampania od Wielki Tydzień I zrób kilka budżetów, które później będą musiały zostać przełożone na stałe rezerwy. Rynek turystyczny jest „bardzo żywy”, ponieważ Aragończycy są obywatelami, którzy często podróżują, co podkreśla sektor.

W przypadku mostu kwietniowego istnieją określone wyjścia z Lotnisko w Saragossie na Sycylię i Toskanię (w Włochy), Praga (Republika Czeska), Stambuł (indyk) i francuskiej Alzacji. Chociaż społeczność jest dobrze skomunikowana Madryt s Barcelona (z odpowiednimi lotniskami Barajas i El Prat), Lot z „domu” to „bardzo mocny” plus. „Ludzie starają się trzymać wyjazdu z Saragossy; rządzi przedstawienie. Dostosowują się, myślą o jego zaletach i układają swoją kompozycję miejsca. Przed pandemiaByły to jednorazowe doświadczenia, które działały bardzo dobrze, ale nigdy wcześniej. Oferty znacznie wzrosły pod względem różnorodności miejsc docelowych oraz liczby miejsc i odlotów stąd. Firmy tworzą je na podstawie zainteresowań lub realnego potencjału rynkowego” – wyjaśnia Dyrektor Travelbox, Ines Diez.

Ale jakie są trendy podróżnicze po Wielkanocy w 2023 roku i jakie kierunki są najczęściej poszukiwane przez Aragończyków w agencjach? wewnątrz HiszpaniaI Marchewki biorą ciasto: Wyspy Kanaryjskie zimą i Baleary Latem (trzy linie lotnicze mają bezpośrednie loty z obydwoma ze stolicy Ebro w tych terminach). Należy je dodać AndaluzjaI KantabriaI Kraj BaskówI GalicjaI Katalonia I społeczność Walencji, według prezydenta Stowarzyszenie Biur Podróży Aragonii, Jorge Moncada.

Conchi Villalba, z Viajes Vi.al W Saragossie podkreśla, że ​​tej zimy spędzić tydzień na Wyspach Kanaryjskich ze średnim kosztem 700 euro za osobę i tydzień. „Najbardziej poszukiwane wyspy to Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote i Fuerteventura. Należy pamiętać, że firma Painter działa między wyspami” – wyjaśnił.

na poziomie międzynarodowym, kolejny rok Zjednoczone państwo Stanie się „gwiezdnym celem podróży”. mówi Diez, który ostrzega również przed „ogromnym popytem” na Egipt Z bezpośrednimi lotami z Saragossy. „Loty na luty i marzec są już pełne. Od zeszłego lata oferują regularne odloty, a samoloty bardzo szybko się zapełniają” – mówi.

Podobnie Moncada wyróżnia się jako atrakcyjny kraj dla Aragończyków WietnamI KambodżaI TajlandiaI JaponiaI Emiraty ArabskieI indykI KeniaI TanzaniaI NamibiaI Australia s Nowa Zelandia. Na wyspach: Malediwy, Polinezja, Mauritius i Zanzibar W Ameryce są miasta Nowy JorkChicago, Miami, San Francisco i Los Angeles. Oprócz rejsów dla rodzin, Europa – Od czwartku do niedzieli – do dowolnej stolicy.

Od Viajes VI.al również nawiązują Argentyna, chociaż jest to droga destynacja. „Bilety lotnicze bardzo podrożały Małżonkowie zamawiają dużo wspólnych wyjazdów Do Japonii, na Malediwy czy do Nowego Jorku z Riviera Maya (Meksyk). Istnieje duże zapotrzebowanie na Egipt. Był to pierwszy otwarty po (trudnych miesiącach) sabatu. Ma 10 miejsc docelowych, mimo że jest nasycony, a możliwość lotu z Saragossy jest fajna” – mówi Conchi Villalba.

Rosyjska inwazja i polityka eliminacji wirusa w Pekinie

Przez negatywy, jest Państwa które były widziane dotknięty za pomocą Wojna między Rosją a Ukrainą. Na przykład wycieczki do rosyjskich miast Moskwa s Petersburg – „Gwiezdne” destynacje wielu Aragonii z bezpośrednimi lotami w okresie letnim – są teraz „zamknięte”. i kraje bałtyckie (EstoniaI Litwa s Łotwa) s Polska Otrzymują bardzo mały popyt” – zauważa Moncada.

Należy do nich dodać ChinyCo w opinii kierownika Travel Books kosztowałoby go powrót do głowy prośby aragońskiego turysty (Pomimo faktu, że właśnie ponownie otworzyli swoje granice po prawie trzech latach izolacji z zerową polityką covidową). „Jest to jedyny kraj azjatycki, który nie ma jeszcze swoich tras turystycznych i zezwoleń (w tej chwili nie można tam wjeżdżać w celach turystycznych).Inni, być może ci w regionie, nie mają problemu. Tybet s Bhutan. Szef Federacji Biur Podróży powiedział, że reszta otworzyła swoje granice i ma sporo atrakcji.

Z drugiej strony średnia aragońska ma Budżet około 1500 euro Zużycie podczas podróży i Twojej osoby w lecie. Pobyty są dość długie, w zależności od dostępnych dni i pieniędzy, a także odległości od miejsca docelowego. Osoba, która idzie Australia Nie mniej niż 16 dni i więcej do podróży Wiedeń, przy 4 nocach masz dość. i w Hiszpania To samo stanie się: w Święty Sebastianie Możesz iść trzy noce, ale jeśli się przeprowadzisz malaga Próbujesz przedłużyć pobyt” – zauważa Moncada.

Jeśli chodzi o sektor, istnieje obecnie 220 biur podróży w gminie Po tym, jak 30% z nich zamknęło się po wybuchu Covid lub część wstrzymała działalność „dopóki nie zobaczą więcej”. W 2022 roku już wracali do zdrowia i W tym roku 2023 jest rokiem zjednoczenia I powrót do liczb sprzed pandemii, według Moncady. Mówi: „Z tego wszystkiego musimy się cieszyć i mieć nadzieję, że żadna inna interwencja nie spowoduje chaosu, na jaki cierpiał nasz sektor w latach 2020-2021”.

„Mówili, że rezerwacje last minute to trend, ale myślę, że to nieprawda. Ludzie oczekują tego podczas podróży”.

Jednak prezes Stowarzyszenia Biur Podróży Aragonii zwraca uwagę, że jedną z trudności, z jakimi się borykają, jest tzw Nowy profil klientaco wymaga „wszystko grupa pytań dotyczących zarządzania Podczas podróży (takich jak ubezpieczenie podróżne/wiza na wjazd do wybranego kraju, opieka medyczna, bilety zwrotne, ubezpieczenie od rezygnacji itp.), a także znajomość miejsca docelowego.

Tymczasem rezerwacje last minute spadły i co teraz wynagrodzony on oczekiwanie (Na bilety lotnicze, hotele…). Dyrektor Travel Books podsumowuje: „Mówili, że to trend, ale myślę, że to nieprawda. Z mojego wyczucia rynku wynika, że ​​ludzie oczekują podróży”.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *