Xavi Ascensi otwiera drzwi dla Messiego i Busquetsa do podpisania

The Inter Miami Wypada z zainteresowania dwiema legendami Blaugrany. Kierownik Zespołu Amerykańskiego, Xavier Ascencizłożył publiczne oświadczenia pozytywnie oceniające hipotetyczny dostęp do Leo Messi s Sergio Busquets Do klubu.

Messi powiedział, że chce grać w MLSco jest jedną z rzeczy, których chciałem spróbować Mam nadzieję, że pewnego dnia wejdę na ten stadionPowiedział o gwieździe argentyńskiej. o kapitanie BarcelonaA Wniebowstąpienie uważał, że „Sergio to najlepszy ośrodek obronny w historii BarcelonyI nie wie, czy ma ochotę na zabawę Miami lub MlCelem właścicieli jest bycie punktem odniesienia w świecie futbolu w Zjednoczone państwo i być Potrzebujesz dobrych graczyDyrektor dodał.

Przeszłość Blaugrany

człowiek biznesu Inter Miami Uważa, że ​​„posiadając Barcelona w Miami To show, to jak marzenie”. „Na poziomie biznesowym to niesamowite, mówimy o jednej z największych, jeśli nie największej własności klubów piłkarskich i o tym, aby lokalni kibice mogli zobaczyć tych graczy na żywo”, kataloński powiedział.

Alejandro Balde przytula się do Aubameyanga po strzeleniu pierwszego gola w wygranym meczu z Interem Miami/FCB

Wniebowstąpienie Przeanalizowano również dostęp Robert Lewandowski do klubu culé, podkreślając, że jego przybycie jest „dowodem solidności, jaką może mieć to przedsiębiorstwo sportowe”, i uważa jego krótkoterminowy podpis za „niesamowity”. Menedżer zwraca jednak uwagę na znaczenie barcelońskiej organizacji sportowej, aby „wykorzystać i spieniężyć przejęcie polskiego napastnika”.

Xavier Asensi, nowy dyrektor handlowy Inter Miami |  Inter Miami

Xavier Asensi, dyrektor biznesowy Inter Miami, chce Busquets i Messi/Inter Miami

Xavier Ascenci Ma za sobą zawodową przeszłość, zanim do niego przyszedł Zjednoczone państwo. Dyplom z międzynarodowego biznesu, po latach pracy w nim Chiny weszła FCB W 2010 r. był kierownikiem firmy Barcelona w Azja Biuro klubu zostało otwarte w roku Hongkong. W ostatniej fazie był dyrektorem handlowym i członkiem Dyrektoriat Komitetustanowisko, na którym znalazł się w 2021 roku po aferze PARKAJET.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.