Yakamoz S-245: Nowa 7-odcinkowa seria, która już bije rekordy na Netflix

Usługa przesyłania strumieniowego specjalizuje się w oferowaniu szeregu super interaktywnych opcji. filmy dokumentalne, SeriaFilmy i gatunki są różnorodne i dla wszystkich grup wiekowych. Netflix Znany Jak zadowolić każdego użytkownika.

Tym razem przynieś nam czerwone podium seria turecka co lub co? Zawiera tylko 7 rozdziałów, które trwają około 45 minut. To obiecuje go złamać i przyciągnąć użytkowników swoim niesamowitym schematem. Kilka dni po premierze (20 kwietnia) Został już umieszczony w pierwszej dziesiątce listy najchętniej oglądanych na całym świecie.

Dwugodzinny film z najlepiej strzeżonymi tajemnicami II wojny światowej jest już rekordem na Netflix

Seria Lawyers ma tylko 10 sezonów i jest już drugim najchętniej oglądanym sezonem na Netflixie

To jest o Yakmoose S-245I Kryminał co lub co? Opiera się na naturalnym zjawisku słońca i jego rozbłyskach słonecznych, które stają się śmiertelne, gdy dotrą do Ziemi.co bardzo komplikuje życie. Jaki jest nowy turecki serial, który będzie można oglądać do końca tygodnia?

Yakamoz S-245: Podsumowanie

Cytat z polskiej powieści Stary Aksolotlprezentuje nam nowy serial thriller apokaliptyczny świat w którym Życie za granicą jest możliwe tylko w nocy, a resztę czasu należy spędzać w łodzi podwodnej.

ArmanaZagorzały biolog i instruktor nurkowania, który niedługo dołączy do misji badawczej na łodzi podwodnej. jednakże, Kiedy Ziemi zagraża klęska żywiołowa, Arman i jego załoga naukowców muszą wejść na pokład wojskowego okrętu podwodnego, aby przeżyć. Gdy próbują dowiedzieć się, co się dzieje na planecie i jaka jest prawdziwa misja statku, napięcia między zespołami zaczynają eskalować, zwłaszcza między Armanem a zastępcą dowódcy. Umut.

W tej bezprecedensowej podróży Arman będzie walczył nie tylko o życie, ale także o drugą szansę ze swoją wielką miłością. Kiedy to wszystko się skończy, zrozumie, że jest bohaterem, przywódcą, legendą.

W wyniku klęski żywiołowej biolog morski i jego zespół badaczy łodzi podwodnych muszą walczyć o przetrwanie, gdy pojawia się spisek.czytamy w oficjalnym streszczeniu dostępnym na Netflix.

Ten film „nie byliśmy gotowi do oglądania” wywołuje panikę, a Netflix nie odważy się umieścić go w swoim katalogu

Sztuczka WhatsApp, aby znaleźć lokalizację innego kontaktu bez wysyłania go do Ciebie

Yakamoz S-245: Dystrybucja i karta techniczna

  • Okres: 42 minuty
  • rok: 2022
  • Kraj: indyk
  • Tytuł: Umut Aral, Tolga Karajelik
  • Osiągać: Jason George, Kansu Cuban, Sami Berat Marali
  • dystrybucja: Kivan Tatlitug, Zji Zpirinci, Ece Ismeoglu, Ertan Saban, Merik Aral
  • Producent: Zdjęcia OGM, OG Medya
  • seks: Praca. Przygoda. dramat

YAKAMOZ S-245: Przyczepa


You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.