„Yo soy Betty, la fea” powróci do Meksyku w 2022 roku: kiedy, gdzie i kiedy oglądać transmisję

22 lata po wydaniu pierwszego odcinka popularnej kolumbijskiej telenoweli, jestem moim brzydkim domem Powróci do telewizji ku uciesze Meksykanów, którzy w ostatnich latach złożyli swoją historię Beatrice BenzonJako jeden z najchętniej oglądanych zagranicznych produktów audiowizualnych.

jestem moim brzydkim domem Powróci na mały ekran ręką telewizji Azteca. Jak podała stacja telewizyjna, we wpisie na jego koncie na Twitterze będzie dostępna telenowela Od 20:30 w następny poniedziałek, 10 stycznia przez Aztec siedem.

Jak dotąd dokładny czas trwania transferów nie jest znany, ale uważa się, że mogą to być dwa kolejne rozdziały oparte na pierwotnym podziale powieści.

(Zrzut ekranu: @AztecaSiete/Instagram)
(Zrzut ekranu: @AztecaSiete/Instagram)

To było w 1999 roku, kiedy Fernando Gitan Ośmieliłam się postawić na kolumbijską telewizję z historią miłosną oprawioną w stereotypy dotyczące piękna. Historia „Beatriz Pinzón” i „Don Armando Mendoza” rozpoczęła się 25 października tego roku w RCN i zakończyła się 19 miesięcy później, nie wyobrażając sobie, że będzie światowym hitem.

Pierwotny personel składał się z Anna Maria Orozcokto grał wiodącą rolę, Jorge Enrique Abello, Mario Duarte, Lorna Paz, Natalia Ramirezoraz Juan Arango, Stefanía Gómez, Julio César Herrera, Dora Cadavid, Jorge Herrera, Luces Velásquez i wielu innych.

Do dziś aktorzy, którzy dali życie bohaterom pierwowzoru, są czule wspominani przez fanów, ponieważ każdy z nich nadał obsadzie szczególny akcent. IkomodaPrzyjaciele i rodzina Betty.

Betty (Ana Maria Orozco) i jej szef Don Armando (Jorge Enrique Abello), w
Betty (Anna Maria Orozco) i jej szef Don Armando (Jorge Enrique Abello) w „Yo soy Betty, la fea” (RCN Televisión)

Melodramat nie tylko wywołał sensację w Kolumbii, ale szybko rozprzestrzenił się na arenie międzynarodowej i wiele stacji telewizyjnych musiało go dubbingować we własnych językach. Jednak szał produkcji nie trwał długo, a kilka firm produkcyjnych podjęło tę historię, aby dostosować ją do różnych elementów ich regionu.

Historia miłosna między „Betty” i „Don Armando” ma swoje wersje w Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Filipinach, Brazylii, Rosji, Grecji, Indiach, Polsce, Meksyku i wielu innych miejscach. Każdy kraj nazwał powieść inaczej: Brzydka Betty, jestem Piya, Ferlebet w Berlinie, Maria, jestem Asxim, Na przykład, ale nie tylko.

najpiękniejsza brzydka Była to nazwa nadana meksykańskiej wersji mistrzostw Angelica Vail i Jamie Camille. Patricia Navidad zagrała „Alicię Ferreira”, Elizabeth Alvarez dała życie „Marcii Villarroel”, a Omar Carvajal zagrał najlepszego przyjaciela „Leticii Padilla Solís”.

(Zdjęcie: gwiazdy)
(Zdjęcie: gwiazdy)

Produkcja Rosy Ocampo została również naznaczona specjalnym udziałem wielkich postaci mediów ogólnopolskich jako rodziców „Leticii”: Angelica Maria, która w rzeczywistości jest matką Angeliki Valli i Jose JózefaZnany również jako „Książę Pieśni” ze względu na wyjątkową metodę interpretacji.

Ta audiowizualna produkcja trafiła do ogólnopolskiej telewizji w 2006 roku i zakończyła się prawie rok później z oszałamiającym zakończeniem, gdy publiczność była świadkiem nagrań ślubnych prowadzonych przez wieloletnich bohaterów filmu.

Z drugiej strony w ostatnich miesiącach jestem moim brzydkim domem Zostałem w środku Top 10 Jedna z najchętniej oglądanych produkcji w Meksyku na Netflix. Chociaż platforma pływ Ma jeden z najobszerniejszych katalogów, a abonenci ujawnili swoje preferencje dla telewizji kolumbijskiej, mimo że od premiery minęły 22 lata.

Wpływ „Betty” był tak wielki, że powstał sequel IkomodaNie miał jednak tego samego zakresu.

Czytaj:

Dana Paula pożegnała się z 2021 rokiem imponującą przemianą: „To był rok pełen nauki”
„Jestem przybrzeżną wersją Betty, brzydkiej”, Viña Machado za wykonany zabieg stomatologiczny
Silvia Pinal jeszcze nie wyjdzie ze szpitala

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *