Z Martino „przechodzimy od niskiego do niskiego”

Ostatnia porażka Meksyku ze Szwecją pod koniec przygotowań do mundialu nasiliła falę krytyki pod adresem Gerardo Martino.

Jednym z tych głosów niezadowolonych z występu argentyńskiego trenera jest głos Hugo Sanchezauważany jest za najlepszego meksykańskiego piłkarza w historii i pięciokrotnego mistrza La Liga z Real Madryt.

The trzy Drogo zapłacił za stałe fragmenty gry i przegrał z nimi 2:1 Szwecja Środek tygodnia w Gironie w Hiszpanii. To był jego ostatni test przed zejściem na ląd w Doha dzień przed rozpoczęciem sesji treningowej przed debiutem przeciwko Polska Następny wtorek.

„Nie chcielibyśmy niczego więcej niż tego, aby zespół zaszedł daleko i odegrał historyczną rolę, ale jak widać, prowadzenie „Nana” Martino— powiedział Sanchez w wywiadzie Władze Palestyńskie.

Martinobyły dowódca w Barcelona A z reprezentacji Paragwaju i Argentyny przejął stery Meksyk W styczniu 2019 r. Kapitanowie postawili na swoje doświadczenie, próbując pokonać przeszkodę w 1/8 finału.

Miał świetny start u steru, odnosząc 19 zwycięstw i tylko 1 porażkę w swoich pierwszych 22 startach. Poza tym zespół pokazał dobry poziom piłkarski i wydawało się, że zakład lidera był słuszny.

Ale w 2021 r. Meksyk kurczyło się. Poniósł trzy porażki ze Stanami Zjednoczonymi – swoim klasycznym rywalem w CONCACAFpierwszy w finale Liga Narodówpotem na koniec Złoty puchar I jeszcze jeden do zawiązania Katar. Występ był nie na miejscu.

Mimo to reprezentacja Meksyku osiągnęła swój cel, jakim jest zakwalifikowanie się do mistrzostw świata na drugim miejscu CONCACAFAle występ w ramach przygotowań do meczów Mistrzostwa Świata Oczekiwania nie uległy poprawie, a oczekiwania co do mundialu spadły.

„On (Martino) przychodzi zarabiać dobre pieniądze i to jest dla niego ważne” – powiedział. SanchezTrzykrotna mundial z Meksykbyły trener wybranej drużyny, a obecnie zawieszony ESPN. „W ogóle go nie obchodzi, czy i tak odejdzie, nie ma to dla niego znaczenia, zabiera swoje pieniądze do domu, nie ma pasji i tej dyrektywy Meksyk Trzeba to robić z pasją i poświęceniem”.

Oprócz występów zespołu Martino Był krytykowany za wykluczenie z zespołu Javiera Hernandezanajlepszy strzelec wszechczasów Meksykktóry od września 2019 roku spadał z ligi za brak dyscypliny.

Martino Nie zmienił swojej pozycji, mimo że był między watą Raula Jimenezazaczynając od środka do przodu.

„To było nieprzyjemne (wykluczenie Hernandeza), jestem przekonany, że są dodatkowe kwestie sportowe, które nie chcą być transmitowane, ale istnieją i tylko uczestnicy mogą o tym powiedzieć. Sanchez. „Mówię ci, że musisz mieć umiejętność znajdowania rozwiązań w sytuacjach, które się pojawiają”.

Sanchez Nie tylko przeciw Martino. Powiedział problemy Meksyk Mają też związek z decyzjami przywódców.

W mistrzostwach Meksyku dwa lata temu odwołano awanse i spadki, a regulamin zawodów pozwala drużynom grać maksymalnie ośmioma zawodnikami, którzy nie urodzili się w kraju i ogranicza możliwości miejscowym.

Dodał: „Menedżerowie są wyjątkowi i bardziej zależy im na pracy niż na sporcie, a po takich decyzjach przychodzi później rozczarowanie”. Sanchez.

Runda 16 była sufitem Meksyk Na wszystkich mundialach od USA od 1994 do chwili obecnej. Do ćwierćfinału doszli dopiero grając u siebie w 1970 i 1986 roku.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.