Z zaledwie sześcioma odcinkami serial o brutalnych morderstwach został uznany za najchętniej oglądaną polską produkcję w serwisie Netflix w Meksyku

Z zaledwie sześcioma odcinkami serial o brutalnych morderstwach został uznany za najchętniej oglądaną polską produkcję w serwisie Netflix w Meksyku

Bardzo ciekawa fabuła, która wciąga nas od początku do końca dzięki swoim bohaterom

Podobno platformy przepływ Kina zgodziły się przenieść niskie zimowe temperatury na duże i małe ekrany, przedstawiając urzekające historie, w których śnieg jest kolejnym bohaterem. Wystarczy spojrzeć na „Snow Society” i serial, którego akcja rozgrywa się na pilocie. Wyspy, z których nie ma ucieczki dla bohaterowie powieść, Stan tej serii jest polski Zasługuje na naszą uwagę, ponieważ mając zaledwie sześć rozdziałów, trzyma nas w napięciu.

„Las” To polski serial, który miał swoją premierę kilka dni temu na platformie Netflix, a w którym występuje fabuła Borys szykowny Jako Forrest, sarkastyczny i niekonwencjonalny detektyw, który zostaje zawieszony w sprawie serii brutalnych morderstw w Tatrach, w europejskim paśmie górskim pomiędzy Słowacją a Polską.

Jednak mimo wykluczenia ze śledztwa łączy siły z dziennikarką Olgą (Magdalena Celica), aby samodzielnie zbadać sprawę, prowadząc ich do poszukiwania prawdy o tych brutalnych i niepokojących morderstwach. Że serial nie ma problemu z ukazaniem nas w ramach dawki przemocy.

Serial ma dobre tempo i utrzymuje napięcie do samego końca dzięki kreacjom, które ożywiają dobrze wykreowanych bohaterów, zwłaszcza Szyca, który w roli Forsta jest naprawdę przekonujący: Złożona osobowość, trudna do rozszyfrowania.

Akcja rozgrywa się w oszałamiających Tatrach, które stanowią klimatyczne tło dla historii, a sceny akcji są szybkie i ekscytujące, uzupełniając tło takich tematów, jak korupcja, przemoc i władza.

„Frost” będzie dostępny w pierwszym pełnym sezonie Na Netfliksie

W Espinovie:

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *