Zacznij trzeci. Hawana Biennale Designu – Juventud Rebeldi

Zacznij trzeci.  Hawana Biennale Designu - Juventud Rebeldi

Pod hasłem „Jak najdalej”, od poniedziałku do 19 czerwca 3. Biennale Projektowania w Hawanie (BDH), wydarzenie, które odbędzie się również w mieście Camaguey między 8 a 11 przyszłego miesiąca.

Organizowane przez Krajowe Biuro Wzornictwa Przemysłowego (ONDI) głównym celem wydarzenia jest wzmocnienie obecności rdzennego kubańskiego wzornictwa w aktualnym kontekście kraju.

konferencje, warsztaty lub Warsztaty Osobiście i w terenie będą nauczane przez profesjonalistów związanych z tą dyscypliną różnych narodowości w miejscach takich jak Centrum Kultury Habana Espacios Creativos, ReDi-Workshop Prof. Arq. Roberto Guttardi, wskazuje na notatkę opublikowaną przez Copart.

Wśród nowości III edycji BDH jest wręczenie nagrody ONDI dla profesjonalistów i studentów w kategoriach projektowania komunikacji wizualnej i wzornictwa przemysłowego, a także po raz pierwszy wystawa stuprocentowej sprzedaży kubańskiego designu na Pawilon Kubański.

Inne propozycje, które również wyróżniają się w programie to otwarcie wystaw w Factoría Diseño, Sali Saúl Yelín Domu Międzynarodowego Festiwalu Nowego Kina Ameryki Łacińskiej, Galerii Biblioteki Regionalnej Rubéna Martíneza Villena, Malecon 663, Galerii Lab26 oraz Plaza Budynek Kultury de la Revolution i Galeria Servando.

Szczególnym momentem Biennale będzie Ceremonia Wręczenia Nagród w czwartek 26. edycji konkursu Let’s Meet the Coffee Competition, który będzie również wykorzystany do świętowania na Kubie Dnia Włoskiego Designu, którego tematem przewodnim są właśnie te aromatyczne ziarna.

W wydarzeniu wezmą udział eksperci z Argentyny, Kolumbii, Ekwadoru, Hiszpanii, Włoch, Meksyku, Nikaragui i Szwecji, w których udział wezmą Marisa Galen Jaime, Prezes Stowarzyszenia Walencji, Światowej Stolicy Designu 2022 oraz Juan Melin, Prezes Zarządu Instytut. Z Design Spain, między innymi, wyprowadza informacje opublikowane przez Copart.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.