Zadebiutowała w WWE meksykańska zapaśniczka Jennifer Canto, światowa medalistka w podnoszeniu ciężarów

Kanto jest znane przede wszystkim ze swojej aktywności w podnoszeniu ciężarów. (Zdjęcie: @yulisaleon_wwe/Instagram)

Jennifer Michelle Canto Iglesias Zorganizuje pierwszy konkurs w swojej chwiejnej karierze. 25-letni sportowiec, który zostanie powołany Julia Lyon W branży sportowo-rozrywkowej zadebiutuje w serii światowa rozrywka wrestlingowa (WWE) w piątek 22 października 2021 r.

Zrobi to w pojedynku drużynowym, w którym stworzy pojedynek z Chilijczykiem Katrina Cortez Aby zmierzyć się z Brazylijczykiem Valentina Fairouz A Amerykanin Amari Miller. Procedura zostanie wykonana w programie 205 żyć Będzie nadawany w punkcie 21:00. (Czas Środkowy Republiki Meksykańskiej) przez Sieć WWE.

Leon Jest pierwszym wojownikiem urodzonym w regionie Azteków w historii, który podpisał kontrakt ze sklepem Vince McMahon. poprzedni etap zapasy Wyróżnia się swoimi podbojami na świecie Podnoszenie ciężarów. W szczególności za bycie zwycięzcą Trzy złote medale W Pucharze Świata, który odbył się w Fuzhou, Chiny w roku 2019.

Yulisa Leon i Katrina Cortez połączą siły na WWE 205 Live.  (Zdjęcie: WWE).
Yulisa Leon i Katrina Cortez połączą siły na WWE 205 Live. (Zdjęcie: WWE).

według Meksykański Komitet Olimpijski (Z), wystartował w kategorii 71 kg; Więc skończył z podwyżką 215 kilo: Załadowany 95 w szarpnięciu i 120 w szarpnięciu i czysty. Chociaż ścieżka Kanto Zaczęło się, gdy miałem zaledwie dziesięć lat. W rezultacie kontynuował drogę dekoracji.

On wygrał Państwowa Nagroda Sportowa w Nuevo Leon W trakcie 2013. W tym samym roku zawieszono również dwie brązowe i jedną srebrną nagrodę w Młodzieżowe Mistrzostwa Świata Uzbekistanu. Krótko mówiąc, rywalizuj w Mistrzostwa Świata Juniorów w Polsce 2015, Ten Mistrzostwa Świata w Turkmenistanie 2018 i Igrzyska Panamerykańskie w Gwatemali w 2019 roku.

Kiedy skakał na pola bitew, trenował z profesorem Tony Salazar podrzędny Światowa Rada Wrestlingowa (CMLL). ten światowa rozrywka wrestlingowa (WWEOgłosił, że podpisał umowę z firmą w piątek, 23 kwietnia 2021 r. Od tego czasu rozwinął swoją wiedzę na temat toru w obiektach firmy. Centrum wydajności Orlando Floryda. Czasami występowałem jako ankieter dla WWE po hiszpańsku I zrób napis w marce NXT.

„Dzięki Bogu i mojej rodzinie za pomoc w moim projekcie życia sportowego, dzięki mojemu tacie, który jest moją inspiracją numer jeden w Lucha Libre, zawsze trzymam Cię w sercu, to osiągnięcie jest dla Ciebie i pewnego dnia opowiesz historię ”, stworzony przez jego najnowszy post na Instagramie.

Jennifer Canto ze swoimi trzema złotymi medalami na Mistrzostwach Świata w Trójboju Siłowym 2019 (Zdjęcie: @COM_Mexico/Twitter)
Jennifer Canto ze swoimi trzema złotymi medalami na Mistrzostwach Świata w Trójboju Siłowym 2019 (Zdjęcie: @COM_Mexico/Twitter)

Jego ojciec rozwijał karierę w profesjonalnym meksykańskim zapasach. Ulisses Canto Po raz pierwszy z postacią uparty, chociaż był znany głównie jako Dziki koń. Powiedział, że maska ​​na dłoni czarny wojownik W piasku jest powszechnie określany jako Lejek Lagunelli z Meksykpo, po Post wygłoszony 19 lipca 1996 r.

W końcu przyjął twarz człowiek Pająk w jego stanie. Jedno z jego najbardziej reprezentatywnych zwycięstw było po pojedynku zakładów z nieznanym Conan Duży Na Arena Monterey Coliseum. 22 lutego 2004 r. twarz i listy uwierzytelniające zostały wydane Eugenio Torres Villarreal, który będzie kontynuował karierę bez czapki i ostatecznie zostanie kierowcą dla Telewizja multimedialna.

Czytaj:

Kim są meksykańscy zapaśnicy, którzy zostali z WWE we wrześniu 2021 roku?
Dzień, w którym Rey Mysterio zdobył mistrzostwo WWE, ale trwało to tylko dwie godziny
Co dzieje się z meksykańskimi zapaśnikami po drafcie w WWE?
Sheamus, zapaśnik WWE, był bardzo krytyczny wobec Cristiano Ronaldo

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *