Zadzwoń na policję w sprawie dziwnego zwierzęcia drzewnego. To był rogalik

Na wypadek, gdybyś mógł wyglądać jak część głupiego filmu komediowego lub typowego filmu. ”wymyślać„Z internetu grupa sąsiadów w Polsce wezwała władze z prośbą o pomoc w obecności dziwnego zwierzęcia, którym okazał się rogalik.

Tak, rogalik, rogalik, jakkolwiek chcesz to nazwać. Według grupy Soci na FacebookuWiek dobrostanu zwierząt w Krakowie opublikował zdjęcie podejrzanego stworzenia ścigającego swoich sąsiadów najwyraźniej z drzewa, nieruchomego, pod przykryciem, planującego śmiertelny atak. Atak, który może obejmować zatory, Nutella Lub dulce de leche, w zależności od preferencji.

Według grupy ochrony zwierząt otrzymali telefon od bardzo zdenerwowanej kobiety potwierdzającej, że mieszkańcy jej budynku przez dwa dni nie mogli otworzyć okien w obecności tej dziwnej istoty, która ich obserwowała z gałęzi jednego z domów. gałęzie. Drzewo. Nikt nie mógł dokładnie powiedzieć, co to jest, ale myśleli, że mogą to być iguany lub coś podobnego. Towarzystwo Konserwatorskie zakwestionowało go jako zwierzę żywe, zwłaszcza iguana, ze względu na niższe temperatury w Krakowie wiosną. Zanim odeszli, pomyśleli, że mogło to być zwłoki.

I to była tusza, pieczona, być może z odrobiną smalcu lub masła na wierzchu, aby nadać jej złotą cerę, którą tak bardzo kochamy. To, co według sąsiadów wyglądało jak „beznogie zwierzę”, okazało się rogalikiem. Ratownicy działali i zabrali tę piekarnię, która terroryzowała ulicę. Pozostaje pytanie: kto wyrzucił to z okna i dlaczego?[Via[vía[عبر[víaBBC]

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *