Zaproponowanie innowacyjnego systemu transportu dla Salwadoru

Zaproponowanie innowacyjnego systemu transportu dla Salwadoru

El Mundo powiedział, że rozwiązując jeden z problemów dotykających Salwadorczyków w ich stolicach, transport, gęstość pojazdów i zanieczyszczenie spowodowane tą przyczyną, Korea proponuje kolejkę jednoszynową i kolejkę linową jako system transportu zbiorowego.

Plan KOICA obejmuje cztery komponenty: transport publiczny, sieć drogową, bezpieczeństwo na drogach i transport niezautomatyzowany, z proponowanym budżetem w wysokości 229,28 mln USD.

Podmiot proponuje budowę kolejki jednoszynowej i kolejki linowej jako systemu transportu zbiorowego dla obszaru metropolitalnego San Salvador w celu transportu Salwadoru ze wschodu na zachód od Greater San Salvador (Jednotorowa).

Jednocześnie proponowany system kolejek linowych będzie działał w różnych gminach, aby połączyć się z San Salvador różnymi liniami i niewątpliwie będzie dużym ułatwieniem komunikacyjnym w stolicy.

Proponuje również połączenie kolejki linowej z pętli Masferrer do wulkanu San Salvador, środowiska, w którym rząd promuje turystykę.

„Składamy wniosek i rozumiemy, że rząd ma plan budowy kolejki jednoszynowej w 2029 roku” – cytuje gazetę KCNA.

Ambitny plan KOICA przewiduje również połączenie części kolejki jednoszynowej z Tren del Pacífico, ale wcześniej, w latach 2023-2028, muszą zostać wykonane prace nad zintegrowaniem systemu, który umożliwi blokowanie tych nowych elementów.

Plan ma na celu „stworzenie wydajnego, bezpiecznego i zrównoważonego systemu transportu”, zgodnie z dokumentem, który został przekazany władzom Ministerstwa Robót Publicznych 4 lipca w hotelu w stolicy.

Kolejnym innowacyjnym punktem głównego planu jest instalacja systemu rowerów publicznych, wśród wielu innych środków, w celu mobilizacji w Greater San Salvador, po projektach sygnalizacyjnych edukacja drogowa skupiła się na wykorzystaniu tego medium i budowie większej infrastruktury ścieżek rowerowych.

mim / funt

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *