zarzut! Twierdzi o miłości Kariny La Principa do El Polaco – ludzie online

Polski Robi nagrania z pokazu, który prowadzi na America Screen i czego nikt się nie spodziewał, że jednym z gości był jego były partner, Kareena mała księżniczka. Związek między nimi zakończył się 10 lat temu, ale utrzymywali kontakt z córką Słońce I pomimo dzielących ich różnic, teraz są ze sobą przyjaźnie nastawieni.

Po nagraniu programu dziennikarz z LAM czekał na śpiewaków poza studiem i mógł przeprowadzić wywiad z obydwoma, co przez jakiś czas się nie zdarzało. Tam artyści opowiadali o swoim życiu osobistym, a przede wszystkim dawali jasno do zrozumienia, czy spróbują znów być razem, bo są singlem.

Polski Powiedział, że jego pomysł był zaproszeniem Karina do jego programu i aby rozmowa przebiegała w sposób bardzo naturalny i z dużym zaufaniem. Propozycja została złożona podczas urodzin piosenkarki cumbia, gdzie Mała Księżniczka Chodził z córką i gdzie był również jego były partner, Barbie Silenzi.

Roszczenie Kariny do El Polaco

W pewnym momencie dziennikarz wspomniał, że oboje są rozdzieleni i zapytał, czy jest jakaś możliwość ponownego obstawiania ich związku. przeciwko temu, Karina Zaskoczona zapytała Compero: „czy jesteś singlem?” I dodał: To samo, daj dwa dni i wróć..

Ale kiedy historyk LAM chciał wiedzieć, czy El Polaco postawi na nowy związek z byłym partnerem, La Princessita była silna. „Nie, gdyby to był były partner, nie wróciłbym”podkreślił, podkreślając gorętszą stronę piosenkarki.

„Zatrzymajmy się. Z Barbie żyjącą i walczącą, ona jest byłą i wróci”twierdził, czyniąc swoje słowa relatywnymi. Cóż, mówimy o wcześniejszym powrocie.. do którego dodała: „Wrócę do mojego byłego, a on wróci do mojego byłego, ale Jeśli chcesz się do tego dostać, jeśli wrócimy, odpowiedź brzmi „Nie„”skończone.

Więcej informacji na gente.com.ar

Wątki

uwagi

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.