Zawodnik, który miał zmierzyć się ze Scalonetą na mundialu, ale został wykluczony z powodów politycznych

Repozycje wiadomości 32 letni 66 meczów dla reprezentacji Polski i dwa gole. Ale pomimo tego, że jest jednym z najbardziej doświadczonych mężczyzn w drużynie Zmierzy się ze Scalonetą na trzecim spotkaniu grupy C w Katarze 2022Właśnie powiedzieli mu, że nie weźmie udziału w zbliżających się meczach towarzyskich ani mundialu w Katarze. Nie z powodu futbolu, ale z powodów politycznych: Rybus grał z Lokomotiwem Moskwa i właśnie dołączył do Spartaku z tego samego miasta. Oznacza to, że wykluczyli go z powodu pobytu w Rosji.

Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN), który w lutym ogłosił, że odmówi zmierzenia się z Rosją w play-offach. W ramach protestu przeciwko inwazji na Ukrainę, w oświadczeniu dał jasno do zrozumienia, że ​​nie będzie już miał tego zawodnika, który brał udział w Mistrzostwach Świata 2018 oraz Mistrzostwach Europy 2012 i 2020.

Trener reprezentacji Polski Czesław Micniewicz rozmawiał z Maciejem Reposem, który był obecnie w Polsce, po tym, jak w zeszłym tygodniu zakończyło się pozycjonowanie kadry narodowej.

Czesław Mitchniewicz, DT z Polski.

Trener poinformował zawodnika, że Ze względu na jego obecny status w klubie nie zostanie powołany na zgrupowanie kadry narodowej we wrześniu Drużyna, która weźmie udział w Katarze World Cup, nie będzie brana pod uwagę przy ustalaniu składu.

Rybus właśnie otrzymał ogromne powitanie od Spartak: „Z przyjemnością informujemy o podpisaniu kontraktu przez polskiego lewego obrońcę Macieja Reposa Jego bezpłatny transfer! 32-latek dołącza do nas na dwuletnią umowę. Witaj Macygu! Klub opublikował w mediach społecznościowych 11 czerwca.

Jednak transfer ten wywołał w Polsce tyle kontrowersji, że nawet Prezydent Andrzej Duda: „Wszyscy osądzają według sumienia. W końcu ten facet wie, jaka jest sytuacja. To są ich decyzje, decyzje Polskiego Związku Piłki Nożnej i trenerów kadry narodowej.”

Kamila Bortnikzuka , Minister Sportu RP Napisał na Twitterze: „Wybrał „pieniądze i spokój w domu”, a nie szacunek w Polsce i możliwości gry w reprezentacji. Prawidłowy. Tym wyborem ideologii zarządza trener, bez żadnego poziomu.”

I pomimo tego, że reprezentant zawodnika Mariusz Pekarski stanął na rozdrożu, tłumacząc, że Maciej Repos jest żonaty z Rosjanką, a ich dzieci chodzą do szkoły w Moskwie, w poniedziałek PZD zamknęło sprawę komunikatem.

Puchar Świata Grupa C

Pierwszą rzeczą do powiedzenia jest to Scaloneta zadebiutuje we wtorek 22 listopada o godz. 7. W tym czasie w argentyński poranek Messi i jego towarzysze wskoczą na stadion Lusail, by zmierzyć się z Arabią Saudyjską.

I na tym samym stadionie zostanie rozegrany drugi mecz reprezentacji na mundialu, w sobotę 26 o godzinie 16:00, z Meksykiem jako przeciwnikiem.

I wreszcie przejście Z Polską zostanie rozegrany w środę 30. o godzinie 16:00 o 974. Stadion.

Dni i godziny meczów reprezentacji narodowej w fazie grupowej

wtorek, 22 listopada o godz. 7: Argentyna przeciwko. Arabia Saudyjska (stadion Lusail)

Sobota 26 listopada o 16:00 Argentyna przeciwko. Meksyk (stadion Lusail)

Środa 30 listopada 16:00: Polska vs. Argentyna (Stadion 974)

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.