Zbliżają się wielkie dni Amazona. Oto, co powinieneś wiedzieć, aby uzyskać najlepsze oferty w październiku | | mieszać

Zbliżają się wielkie dni Amazona. Oto, co powinieneś wiedzieć, aby uzyskać najlepsze oferty w październiku |  |  mieszać

Nadchodzą dni wielkich wydarzeń Amazona. To ekskluzywne wydarzenie pozwala milionom klientów Prime uzyskać wspaniałe oferty w różnych kategoriach, takich jak Moda, Dom i Gry. Więcej szczegółów znajdziesz w tej notatce.

WedługIstnieje ponad 200 milionów płatnych subskrybentów w 25 krajach na całym świecie, którzy korzystają między innymi z szybkiej dostawy od Amazon.

Wydarzenie, które rozpoczyna świąteczne zakupy w Amazonie, obejmuje zniżki na miliony produktów największych marek, a także produkty rzemieślnicze i niezależne.

Kiedy są dni wielkich wydarzeń Amazon Prime?

Prime Big Deal Days, które wyznaczają początek świątecznych zakupów w Amazonie, rozpoczynają się 10 października i trwają 48 godzin. To jest tylko dla członków Prime.

Jakie są najważniejsze dni dla Amazon Prime?

Prime Big Deal Days to 48-godzinne wydarzenie rozpoczynające wakacje, które zapewnia członkom Prime ekskluzywny dostęp do dużych rabatów na oferty sezonowe różnych marek i produktów.

Oferuje zniżki na duże marki, takie jak Dyson, Sony, Barbie, SharkNinja, iRobot, LG, Peloton, Jabra i Betty Buzz z Blake Lively. Możesz także uzyskać dostęp do ofert niezależnych sprzedawców, takich jak Ruggable x Jonathan Adler, Urban Decay Cosmetics i PicassoTiles. Abonenci mogą także zaoszczędzić na rozrywce, dostawie jedzenia i nie tylko dzięki ofertom dodatkowym, jeśli jesteś członkiem Prime.

Ofert z szybką wysyłką są miliony (Foto: AFP)

Które kraje biorą udział w Amazon Prime Big Deal Days?

Prime Big Deal Days odbywają się w 19 krajach na całym świecie i rozpoczynają się 10 października w Australii, Austrii, Belgii, Brazylii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Włoszech, Luksemburgu, Holandii, Polsce, Portugalii, Singapurze i Hiszpanii. Szwecja, Stany Zjednoczone i Wielka Brytania. Członkowie Prime w Japonii mogą robić zakupy podczas wydarzenia Prime Big Deal Days w dniach 14–15 października.

Jak mogę uzyskać dobre oferty w dni wielkich wyprzedaży Amazon Prime?

Musisz być uważny. Nowe oferty na szeroką gamę produktów będą publikowane co pięć minut w określonych momentach wydarzenia. Możesz także poprosić o dostęp do ekskluzywnych ofert, rejestrując się w ofertach dostępnych tylko na zaproszenie na wybrane produkty i otrzymując powiadomienia o transakcjach od Alexy. Dowiedz się więcej o tym, jak znaleźć najlepsze oferty i sprawdź stronę Oferty dnia Amazona.

Obserwuj influencerów. Olivia Culpo, Claudia i Margo Oshry z „Dziewczyny bez pracy” i podcastu Toast Podziel się swoimi najlepszymi produktami przed Prime Big Deal Days. Lub pobierz aplikację Amazon Live Shopping na Fire TV.

Możesz także użyć plakietki małej firmy i nowego filtra dla małych firm, aby łatwo znajdować produkty wielu marek małych firm i rzemieślników w swoim sklepie Amazon.

Jakie zniżki będą dostępne w dni wielkich wyprzedaży Amazon Prime?

Amazon oferuje miliony ofert w ciągu . Oto niektóre zniżki podczas wydarzenia:

  • Rabat do 30% na wybrane produkty Dyson
  • Rabat do 25% na wybrane artykuły laptopy Oraz ekrany HP i Acer
  • Rabat do 60% na wybrane produkty marek Bissell i iRobot
  • Do 30% zniżki na wybrane produkty Amazon Essentials.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *