Zdjęcia najbezpieczniejszego ufortyfikowanego domu na świecie lub bezpiecznego domu – ludzie – kultura

Na obrzeżach stolicy Polska Na wszystko jest dom na dowód. Gotowy na wojnę nuklearną, a nawet atak „zombie”, nieruchomość jest otoczona imponującą betonową ścianą, która pozostawia fasadę z solidnego i budzącego grozę sześcianu.

(Przeczytaj: „Przerażający” dom, w którym miała miejsce sprawa, która zainspirowała „Egzorcystę”).

‘bezpieczny dom’ To nazwa, którą ochrzcili tę posiadłość, której budowa zajęła trzy lata i została ukończona w 2008 roku.

Dwumetrowe rozsuwane ściany zewnętrzne nakryły sklepienie, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa, którego szukał polski architekt Robert Koneczny Od “KWK Promes” po zaprojektowaniu. Aby dodać dodatkowy aspekt bezpieczeństwa, ściany można zamykać elektronicznie.

(Polecamy: „przeklęte” miasto, które można zwiedzać tylko w dzień i za pozwoleniem).

Okna mają płytę beton Otwiera się i zamyka, aby całkowicie uniemożliwić dostęp do domu. Z drugiej strony wejście składa się z dużej aluminiowej kurtyny, która po otwarciu może służyć również jako ekran filmowy.

Zamknięta nieruchomość udaje, że jest nieprzenikniona. Po otwarciu dom emanuje aurą nowoczesności i trzeźwości dzięki swoim geometrycznym wzorom.

Ważne jest, jak to działa, a nie jak wygląda

„Mógłby to być tradycyjny dom z czerwonym dachem, białymi ścianami i innym ogrodzeniem. Gdyby jednak tak było, byłby to również „dom bezpieczny”, ponieważ ważne jest, jak działa, a nie jak wygląda”Architekt Konieczny powiedział w filmie zamieszczonym na swoich portalach społecznościowych.

(Możesz przeczytać: Nieruchomości i firmy milionerów, którzy są właścicielami Newcastle.)

Pomimo surowego i namacalnego wyglądu, dom jest rzeczywiście otoczony drzewami i bujną przyrodą, która łączy się z dobrym wystrojem i lokalizacją oraz oświetleniem, które można podziwiać w środku. Ten ostatni został zaprojektowany przez Magdalenę Radałowicz-Zadrzyński.

Jakby wewnętrzna jadalnia to za mało, dom ma balkon z innym, z którego można korzystać w słoneczny dzień i chroniony metalowymi ścianami domu w razie niebezpieczeństwa.

(Plus: rzadki cmentarz wampirów, na którym niewinni chowani są z kołkami.)

Kolejnym udogodnieniem “Bezpiecznego Domu” jest duży kryty basen, który jest zawsze dostępny na dzień “relaksu”.

Chociaż dom ma most zwodzony, który prowadzi na taras na dachu nad basenem, jedyne wejście to nadal główne drzwi tylko ze względów bezpieczeństwa.

Więcej wiadomości

– Meteoryt spadł jej na głowę, obudził ją i “zmienił” jej życie.

Rodzice domagają się rezygnacji nauczyciela za szerzenie „Symboli satanistycznych”.

Potępiają weterynarza, który wykorzystywał seksualnie zwierzęta, którymi się opiekował.

– Kobieta wydała odszkodowanie dla milionera w gangach, by pomścić syna.

Eksperyment „zakręcony”, w którym próbowano wychować dziecko z szympansem.

La Nacion / Argentyna (GDA).

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *