Zełenski swoim atakiem na Polskę jeszcze bardziej rozbija Zachód

W ciągu ostatniej dekady miały miejsce dwa wydarzenia, które pogłębiły kryzys Zachodu, czyli kryzys półkuli opartej na wartościach chrześcijańskich.

Z drugiej strony, powiedział ukraiński prezydent. Wołodymyr ZełenskiZaatakował Polskę ze względów ekonomicznych: zakupu ukraińskiego zboża. Zełenski ma tendencję do chwalenia wszystkich krajów, które wysyłają mu broń, zwłaszcza Stanów Zjednoczonych, których prezydenta nieustannie szantażuje, poprzez działania swojego syna Huntera w Kijowie.

Jednak spójrzcie, gdzie ukraiński prezydent, który stał się już międzynarodową „gwiazdą”, atakuje Polskę, swojego sąsiedniego sojusznika, kraj, który najbardziej pomógł Kijówowi, kraj, który w swoich granicach udziela schronienia 1,5 mln ukraińskich uchodźców. Oni sami powitali jedną trzecią wszystkich wysiedlonych Ukraińców uciekających przed wojną z Rosją, których początkowo było ponad 3 miliony.

Cóż, Zełenski nie tylko dziękuje Polsce, ale teraz także ją atakuje. ciekawski.

Równolegle z Chińczykami Shi Jinbina Został mianowany królem świata, który nie opuszcza Chin, ale woli, aby świat przyszedł na cześć Pekinu, i otrzymał Nagrodę Syryjską. Baszar al-Assad Z całym szacunkiem. Obiecali prezydentowi Syrii pomoc w odbudowie jego kraju. W ten sam sposób Włóż to Pomógł mu w wojnie z ISIS i chociaż głupi Zachód był zdecydowany go obalić, Chiny obecnie werbują go do swojej sprawy w zamian za pomoc gospodarczą na odbudowę.

Wróćmy do grupy BRICS (Brazylia, Rosja, Indie, Chiny i Republika Południowej Afryki). Jest to stary totalitaryzm marksistowski, tym razem połączony z panteizmem z Delhi i odwetowym korporacjonizmem. Lolę de SilvęTo trzyma władzę na świecie. Rzeczywiście są realną alternatywą dla głupich USA BidenaObawiam się, że już są od niego lepsi ekonomicznie i militarnie. Co więcej, Lula przedstawił im Amerykę Łacińską na talerzu, a dawne ziemie zapowiadane przez Hiszpanów i Portugalczyków stały się nowym laboratorium neokomunizmu, doktryny, która nie dążyła już do brutalnej rewolucji, ale szukała władzy przez urny wyborcze, a potem poza nią. . Manipulowanie demokracją, zwłaszcza przy użyciu najbardziej libertariańskiego narzędzia XXI wieku: ideologii gender.

W BRICS Putin nie rządzi, Jinping rządzi i obawiam się, że wkrótce, ponieważ jest bardziej antychrześcijański i bardziej krwawy niż chiński prezydent Xi Jinping, panteista Narendra Modi. Lula jest po prostu pożytecznym idiotą, podczas gdy Saudyjczyk jest toksyczny Bin Salmana W dalszym ciągu zbliża się do grupy BRICS.

W każdym razie europejska głupota zaatakowania Polski, jednego z niewielu pozostałych krajów chrześcijańskich w Europie i północnoamerykańska głupota zaatakowania Bashara al-Assada i powstrzymania islamskiego szaleństwa to dwa trendy, które należy jak najszybciej stłumić . Chociaż obawiam się, że jest to teraz bardziej trend.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *