Zendaya i jej ostre porównanie do Szwedki stają się wirusowe: co pomyślałby Tom Holland?

Zendaya i jej ostre porównanie do Szwedki stają się wirusowe: co pomyślałby Tom Holland?

Zendaya W ostatnim czasie stała się fenomenem, ponieważ jej kariera aktorska naprawdę nabrała rozpędu, a także pojawiła się na okładce Celebrity World magazynu Vogue.

Jednak 26-latka zaczęła wyśmiewać się w mediach społecznościowych, ponieważ użytkownicy codziennie porównują ją do pięknych kobiet, sugerując, że aktorka została wybrana na modelkę dla słynnego magazynu.

Pokazane jest ostatnie zdjęcie tego rodzaju Zendaya Wygląda na mniej niż szczęśliwą w scenie z filmu, obok blondynki w transporcie publicznym, która powinna być o godz Szwecja.

Wiele komentarzy krytykuje aktorkę jako „podstawową” i kwestionuje, dlaczego jest tak wysoko oceniana.

Związek z Tomem Hollandem

Pomimo lawiny negatywnych komentarzy niektórych osób w sieciach społecznościowych, życie osobiste Zendaya Wygląda na to, że ma się całkiem dobrze, o czym świadczą jego relacje z Toma Hollanda .

Para jest często widywana razem w dobrym nastroju, w rzadkich chwilach są widziani publicznie ze względu na ich cel, jakim jest zachowanie pewnego stopnia prywatności.

holender Niedawno obchodził urodziny z Zendayaa ten ostatni wysłał mu słodką wiadomość w mediach społecznościowych, gdy pływał.

Ostatnio widziano ich razem na koncercie zespołu Beyonce W WarszawaI Polska.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *