Zmniejszona kwarantanna z powodu covid

1. Okres kwarantanny Covid skrócony do 7 dni

Wspólnoty Autonomiczne i Ministerstwo Zdrowia zgodziły się „jednogłośnie” Redukcja kwarantanny Ze wszystkich pozytywów COVID-19 oraz ich bliskich osób, które nie zostały zaszczepione w siedem dni, w porównaniu do aktualnie wybranych dziesięciu. Reguła została już utworzona zapylacz Osoby, które mają bliski kontakt z osobą zarażoną, nie muszą się izolować.

Zdjęcie: Eduardo Parra – Ibb

2. 75% pojemności na stadionach

Z drugiej strony zdrowie i niezależność postanowiły wrócić do… ograniczenie pojemności do Zawody sportowe Który odbędzie się w nadchodzących tygodniach w Hiszpanii wcześniej Wysoka częstość infekcji Szósta fala Covid-19. Tak więc na otwartych boiskach a 75% całkowitej pojemności, podczas gdy w zamkniętych obszarach będziesz mógł osiągnąć tylko maksimum 50% od publiczności. Środek wejdzie w życie 1 Stycznia Potrwa co najmniej do końca miesiąca.

Pojemność stadionu

Zdjęcie: Alberto Ortega – Ibb

3. Trzecia dawka dla osób powyżej 40 roku życia w Katalonii

Ministerstwo Zdrowia uruchomiło szczepienie przeciwko Trzecia dawka przeciwko Covid-19 do powyżej 40 lat w Katalonii. Po tygodniu robienia tego samego z grupą wiekową 50-59 lat Doradztwo Zdecydowałem, że kwartet może to zrobić Zapytaj o spotkanie Od dzisiaj otrzymamy dodatkową dawkę szczepionki, pamiętając, że znacznie zmniejsza to szansę na otrzymanie Leczenie szpitalne W przypadku infekcji.

Koronawirus szczepionka

Zdjęcie: Gloria Sanchez – EP

4. Pedro Sanchez zwolniony w 2021 r.

Szef rządu Pedro Sanchez, pojawił się przed mediami, aby zrobić 2021 I żegnamy się z rokiem, który według niego był Lepiej niż przedtem, choć będzie mniej dobry niż w 2022 roku. Jego wystąpienie koncentrowało się na oczekiwaniach Rozwój ekonomiczny, w danych Zawód i w pandemiaAle Katalonia nie zapomniała. „Powinniśmy Pokonywanie PrzetwarzanieDodał, a potem potwierdził, że stół dialogowy Spotkacie się za kilka tygodni.

Saldo Sancheza

Zdjęcie: Eduardo Parra – Ibb

5. Śmierć najstarszego z Raluys

Dyrektor cyrkowy i klaun louis rloy thomas Odszedł dziś rano w 79 lat w WalencjaGdzie był w trasie, po długiej walce z chorobą. Jest najstarszym w rodzinie Raleigh, synem założyciela firmy cyrkowej, a także matematykiem, pisarzem i muzykiem. Jego krewni potwierdzają, że został pozostawiony.spuścizna stulecia to będzie trwało i trwało Cyrk Dziedzictwa Gdzie to się znajduje jej rodzina razem”.

klaun rajdowy

Zdjęcie: Circo Raloy

6. Pomnik Chiquito de la Calzada

Dziś rano został otwarty w Malaga Pomnik ku czci ikony hiszpańskiego humoru Chiquito de la Calzada. Znajduje się w parku Gregorio Sánchez, który nosi jego imię od 2004 roku rzeźba z brązu rzeźbiarz Ramon Chaparro był Moja inwestycja 20000 Euro.

mała droga

Zdjęcie: Alex Zia – Ibb

7. Jedna z największych świątecznych scen w Hiszpanii

Alhama de Granada Pokazuje jeden szopki Największe monumentalne budowle w kraju, uwiecznione przez gminę, a także jedne z najbardziej charakterystycznych budowli na terytorium, takie jak Pałac Alhambra. Grupa osiem osób Za jego budowę odpowiadał przez kilka miesięcy, ponad Tysiąc kilogramów ziemipaznokcie 2000 miniatur i o 350 znaków.

Wielki Beilin

Zdjęcie: Miguel Angel Molina – EFE

8. Światło zamawiające wieńce w Canada Real

Sąsiedzi kenada prawdziwy I inne punkty w mieście Madryt podświetlane girlandy zasilane energią słoneczną dla Prawo ten Wyłącz światła do swoich domów i sformalizowania kontraktów, wydarzenie organizowane przez kolektyw artystyczny Boa Mistura. ubolewam nad tym Zaciemnienia To, że Kanyada Real cierpi od ponad roku „wpływa” Ponad 4000 osóbPrawie połowa dzieci nie podejmuje żadnych działań przez kierownictwo”.

Królewski Glen Światło

Zdjęcie: Alejandro Martinez Velez – EP

9. Zwierzęce choinki w Berlinie

Zwierząt ogród zoologiczny Berlin Dostali specjalny posiłek z gałęzi choinki resztki. Nakarm słonie, leniwce, niedźwiedzie i inne zwierzęta Sosny nie sprzedane W czasie wakacji jest roczna tradycja występujące w większości ogrodów zoologicznych na świecie.

Zwierzęta choinkowe

Zdjęcie: Clemence Bilan – EFE

10. Parada brodatych mężczyzn w Polsce

polskie miasto Sławatycze słynny procesja brodaci mężczyźni. Jest to lokalna tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie przez mieszkańców wsi ubrany Z długimi brodami i chodząc na randkę w każde urodziny Pożegnaj się ze starym rokiem s życzę życzenia Ktokolwiek zaczyna.

Barbudos Polska

Zdjęcie: Wojtek Jargiło – EFE

11. Zimowe pływanie w Chinach

kobieta Pływanie w zimnej wodzie Z jeziora Houhai w Pekin. Zimowe pływanie jest bardzo powszechną praktyką wśród Chińscy obywatele w średnim wiekuPonieważ kierują się przekonaniem, że pływanie w lodowatej wodzie zapewnia im bezpieczeństwo Doskonałe zdrowie.

Zimowe pływanie w Chinach

Zdjęcie: Wu Hong – EFE

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.