Zmysłowy wizerunek Ludwiki Paletty z plaży

Ludwika na wakacjach w Punta Cana (zdjęcie: Instagram @ludwika_paleta)

Kto nadal cieszy się wakacjami na rajskich plażach Punta Cana na Dominikanie? Ludwika Paleta, która kilka dni temu pokazała swoim wyznawcom piękne krajobrazy A siebie leżącą na piasku w stanie pełnego relaksu.

Bohater serii Mamo z Netflixa są tylko dwa Udostępnił kilka zdjęć, na których pojawia się bez opieki i w stroju plażowym. Kilka dni temu rozpieszczał swoich fanów zdjęciem z nim w czarnym kostiumie kąpielowym, a teraz znów się pokazuje, tym razem w tym samym bikini.

Napisane na dole obrazu, które już dodają tysiące Lubi.

42-letnia aktorka pokazała, że ​​utrzymuje smukłą sylwetkę (Zdjęcie: Instagram/@ludwika_paleta)
42-letnia aktorka pokazała, że ​​utrzymuje smukłą sylwetkę (Zdjęcie: Instagram/@ludwika_paleta)

z Twoim postem, 42-letnia aktorka otrzymała wiele komplementów od swoich zwolenników Cóż, oprócz afiszowania się swoim zaokrąglonym ciałem, Paletta pojawiła się bez śladu makijażu i zmyła twarz, pokazując publiczności, że dobrze utrzymuje twarz i nosi swój wiek z dumą.

„Jesteś piękna, kochanie”, „Po prostu pokazujesz oznaki seksownego i eleganckiego wyglądu”, „Co za elegancja nawet na plaży”, „Piękna jak mała” to niektóre z komentarzy, które wygłosili obserwatorzy aktorki polskiego pochodzenia, który wysłał Cię w odpowiedzi na Twój post.

Z 3 milionami obserwujących na Instagramie, Żona Emiliano Salinas ogłosiła niedawno, że nigdy nie przestanie nosić bikini Nawet jeśli ma ponad 70 lat, powiedział, że potwierdzają to ostatnie publikacje, które wywołały poruszenie wśród jego fanów.

Zdjęcie, które wywołało westchnienie fanów (Zdjęcie: Instagram @Ludwika_paleta)
Zdjęcie, które wywołało westchnienie fanów (Zdjęcie: Instagram @Ludwika_paleta)

Jego siostra Dominica Palletta i inni rozgrywający, tacy jak Mariana Siwan i Gloria Calzada, również pozwolili mu zobaczyć, jaki jest piękny, i zapłacili mu sumę do 108 tysięcy. Lubi w tym momencie.

Te obrazy, na których aktorka pokazuje swoją urodę, sprawiły, że poczuła się pewniej, ale nie zawsze tak było, ponieważ w jej życiu były chwile, kiedy czuła, że ​​musi sprostać oczekiwaniom i standardom estetycznym własnej branży.

Paleta niedawno to ujawniła W przeszłości cierpiał z powodu fizycznej niepewności, nawet niektóre Spowodowane przez producentów, którzy zażądali utraty wagi lose. Zostało to ogłoszone przez aktorkę wojna polubień s Nie wiem, czy podciąć sobie żyły, czy zostawić je na długo przez Sekcja Uczestniczyć Historie na Instagramiegdzie on mówi Jak musiała stawić czoła nie czując się „piękna”, Oprócz Problemy z wagą, które miałeś w przeszłości.

"Trochę kawy?".  Aktorka napisała poniżej to zdjęcie opublikowane 16 czerwca (zdjęcie: Instagram / @ludwika_paleta)
– Trochę kawy? Aktorka napisała poniżej to zdjęcie opublikowane 16 czerwca (zdjęcie: Instagram / @ludwika_paleta)

Ludwika pokazała zdjęcie przedstawiające dwie lalki, każda o innej karnacji fizycznej i w wyniku zdjęcia odbiła się refleksją: „Chciałbym, żeby jak byłem dzieckiem, były takie lalki, zaoszczędziłyby mi wielu kłopotów w młodości”.

Wspomniała o tym aktorka, która rozpoczęła karierę w dzieciństwie wypytaj niektórych z jego zwolenników Oświadczenia, które wypowiedział o swojej przeszłości: „Wiele osób mi odpowiedziało: Ale co wtedy z tobą? Jeśli jesteś blondynką i masz niebieskie oczy. I mogę ci powiedzieć, że Kiedy dorastałam, miałam problemy z wagą, nie czułam się ładna”.

W 2021 roku Ludwika zaproponowała dwa projekty "Mamo, są tylko dwie" s "wojna polubień" (fot. ludwika_paleta / Instagram)
W 2021 roku Ludwika zaprezentowała dwa projekty „Matka jest tylko dwoje” oraz „Wojna lajków” (fot. ludwika_paleta/Instagram)

Wypowiedzi aktorki na temat swojej przeszłości nie ograniczają się do sfery osobistej, ale także ucierpiały w jej środowisku pracy: „Przychodziłem do biura producenta lub firmy produkcyjnej i przed rozpoczęciem serialu mówili mi: „Musisz schudnąć”.i miał wiele kompleksów na ten temat.”

Ludwika ma długą historię w środku spektaklu. Urodzona w Krakowie, przyjechała do Meksyku w wieku dwóch lat, kiedy jej ojcu zaproponowano pracę jako skrzypek na wsi. W wieku jedenastu lat została obsadzona w roli, którą zapamiętała jej współczesna publiczność: Maria Joaquinía Villasinor w przebojowej telenoweli z 1989 roku. okólnik z Telewiza.

Czytaj:

Ludwika Paletta broniła swojego męża Emiliano Salinas: „Gdyby go znali, przestaliby mówić tyle bzdur”
Wojna lajków: o czym jest nowy film Reginy Blandon i Ludwiki Paletty
„Jesteśmy dwoje, a nie bliźniaczki”: zdjęcie Ludwiki Paletty z siostrą Dominiką wywołało spore poruszenie

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *