Zwiększ pamięć RAM w telefonie: Xiaomi pracuje nad rozszerzeniem, aby dodać dodatkowy 1 GB do telefonów komórkowych

Wydajność smartfona jest niezbędna dla każdego użytkownika, zarówno biznesowego, jak i rekreacyjnego. BARAN – Baran Dla przyjaciół – jest to ważny element stabilizacji zasobów, których potrzebuje telefon komórkowy, aby otworzyć różne aplikacje i pobudzić miejsca pracy. W przeciwieństwie do komputerów nie możemy dodawać Baran Do telefonów. Xiaomi Chce to rozwiązać, i Ma rozwiązanie tego problemu.

To było Casper Scrubsbeek, Polski programista i współpracownik w tłumaczeniu interfejsów MIUI, Który natrafił na sekcję o nazwie „Rozszerzenie pamięci” w Ustawieniach.

według Opis podmenu, Te komputery będą mogły dodać dodatkowy 1 GB Baran, Ale ’Pożyczać’ Zasoby pamięci wewnętrznej, czyli coś W świecie komputerów osobistych jest to bardzo częste. „Używaj tej funkcji tylko wtedy, gdy na urządzeniu jest wystarczająco dużo wolnego miejsca”. Odnosi się do sygnału.

Skrzypek Dodaje, że udało mu się to aktywować na liście, chociaż w tej chwili żaden telefon nie obsługuje tego rozwiązania, i „Aby to działało, potrzeba dwóch wtyczek”.

Zrozumienie, jak ta procedura działa w świecie komputerów stacjonarnych, jest bardzo prawdopodobne Ta nowa aktywność znacznie zmniejsza wydajność zespołu. Ponieważ prędkość Baran Większy niż miejsce do przechowywania. Co więcej, Mogą tego wymagać tylko telefony z pamięcią mniejszą niż 4 GB WzmacniaćI Ponieważ linia premium może pomieścić do 16 GB i mocniejszy procesor.

W tej chwili nie ma oficjalnych wiadomości na temat Xiaomi O tej nowej pojemności dla telefonów i nie Nie ma jasnego odniesienia do sprzętu potrzebnego do jego działania. Będąc opcją eksperymentalną, prawdopodobnie będzie działać w tle dla przeciętnego użytkownika lub w najgorszym przypadku nigdy nie jest reklamowana.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *