Zwycięstwo Hiszpanii nad gazem – czy nie

Zwycięstwo Hiszpanii nad gazem – czy nie

Zatwierdzone przez UE złagodzić wymagania dotyczące zmniejszenia zużycia gazu, jako tytuł Gazeta, Wyjaśnia to chłodno, ze szczegółami, że wiele krajów – w tym Hiszpania – sprzeciwiło się liniowej obniżce o 15% dla wszystkich państw członkowskich. w Kraj, Zamiast tego, nagłówek wyjaśnia, że ​​„presja ze strony Hiszpanii” odepchnęła Brukselę, jak ktoś wyjaśniający powrót futbolu, podczas gdy już w tekście szczegółowo opisano, że inne kraje również poprosiły Unię Europejską o zmniejszenie zużycia gazu. ABC Mówi inaczej: Bruksela przekaże pewne transfery do Hiszpanii w wyniku transakcji zarządzanych przez obecną prezydencję, które odpowiadają Czechom, w celu uzyskania większego poparcia dla jej planu oszczędzania energii wśród państw członkowskich. awangarda Sprzeciw przypisuje bardzo zróżnicowanej grupie krajów, w tym Francji i Polsce.

Pytanie tutaj, a może jedno z pytań, to, która gazeta przedstawia? Najbardziej narodowa historia Spośród tych umów i dyskusji w Unii Europejskiej. Najbardziej nacjonalistyczna i najgłupsza, bo trudno rozsądnie przyjąć, że jednemu krajowi udało się zmienić plany Komisji Europejskiej, mimo że jest czwartą gospodarką w Unii Europejskiej i drugą najbardziej korzystającą z Europejskich Funduszy Nowej Generacji po chorobie koronawirusowej. Tytuł Kraj, Krótko mówiąc, byłoby to trochę szokujące, gdyby porównać to z tymi w innych gazetach.

Godne uwagi jest również to, że żaden z nich naukowiec Żaden powód Przenieś temat na pierwszą stronę. To nic, bo Rosja zdecydowała się ograniczyć dostawy gazu do 20% Do Europy, która uważa ten manewr za szantaż, jak wyjaśnił ara. prawda, że naukowiec Daje to dobre pole do decyzji rosyjskiego Gazpromu o ograniczeniu dopływu paliwa, ale bez kontekstu planów UE wszystko jest kulawe. Dziwne jest jednak to, że dwie z najbardziej nacjonalistycznych gazet w Hiszpanii nie korzystają z okazji, by założyć partię narodową i kierować Rojigoaldą kosztem Unii Europejskiej. Kto wie, czy po decyzji o ukryciu roli Hiszpanii w łagodzeniu unijnych planów ograniczenia zużycia gazu nie ma ochoty negować sukcesu rządu PSOE i United We Can. Jakie to smutne, że stronniczość tych dwóch gazet i ich chęć postawienia sojuszu „socjalistycznych komunistycznych terrorystów i separatystów” w złym świetle wykracza poza fakty.


Kraj

awangarda


awangarda

Gazeta

ABC

W tej chwili

naukowiec

powód

Dzisiejszy punkt

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *