Życie było dla mnie bardziej wyjątkowe

Po przystąpieniu do konkursu Miss Wenezueli 2020, Valentina Sanchez spełniła swoje marzenie: zostać koronowaną na Miss Wenezueli. Od tygodnia obrócony W nowej Miss Supranational.

Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze szukasz sposobu na osiągnięcie i osiągnięcie swoich celów. Twierdzi, że jako Miss Supranational będzie nieść przesłanie, że zmieniłem ją w społeczeństwie, poza pięknością. „Mój projekt wyróżni mnie na międzynarodowym konkursie. Kiedy życie zamyka przede mną drzwi, próbuję wejść przez okno. Nawet jeśli rzeczy nie dzieją się, kiedy tego chcemy, życie później pokazuje, dlaczego tak się nie dzieje. „Życie było dla mnie bardziej wyjątkowe” – powiedział Sanchez.

Oczywiście królowa piękności powinna szybko się szykować, bo Miss Supranational odbędzie się w sierpniu w Polsce. Skoncentruje się na szlifowaniu Twoich słabości i wzmacnianiu Twoich mocnych stron. Mówi, że inne konkursy pozwoliły mu zamienić niepełnosprawność w cnoty. „Największą różnicą w stosunku do innych konkursów jest to, że pracowałem nad dużą ilością mojej postaci. Rzeczy, które były słabościami, zamieniły się w mocne, które pozwoliły mi na koronację na Miss Supranational. Jestem wdzięczny organizacji za tę możliwość.

Wierzy, że konkursy piękności stały się platformą pomocy potrzebującym. Dlatego uważa, że ​​jednym z jego priorytetów jest uwidocznienie tych historii. „Przez długi czas konkursy piękności uważano za normalne. Ale teraz są platformą wzmacniającą. Nauczyłem się, jak zamienić moją historię w zmieniające się przesłanie. Konkursy z przeszłości nie są reprezentatywne dla teraźniejszości.

Rozumie, że świat chce również poznać sytuację polityczną i gospodarczą w Wenezueli, ale rozumie, że jest to złożona kwestia. Chce być kimś, kto służy w Federacji Wenezueli. Jako przedstawiciele Wenezueli musimy być w stanie wyjaśnić innym naszą sytuację. Chociaż jako Wenezuelczycy musimy zawsze szukać kompromisu”.

Podczas prezentacji dla prasy był także ponadnarodowy mistrz, który został wybrany tego samego wieczoru z Walentyną. Chodzi o Williama Badel, który jak królowa obiecał pomóc najbardziej potrzebującym. Ale oprócz tego chce promować transformację społeczeństwa z edukacji, ponieważ wierzy, że jest to najlepszy sposób na wprowadzenie zmian.

Valentina Sanchez i William Badel zostali wybrani na przyjęciu prowadzonym przez Annę Karinę Jardim i Alejandro Carino. Wydarzenie odbyło się w jednym ze studiów Globovisión z wszystkimi środkami bezpieczeństwa biologicznego.

Demokracja umiera, gdy panuje cenzura. Dziś możesz pomóc w utrzymaniu niezależnego dziennikarstwa za jedyne 3 dolary miesięcznie. Wnieś swój wkład i bądź częścią rozwiązania!


You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *