Iowa przekracza 2 miliony podanych dawek szczepionki COVID-19

Iowa przekracza 2 miliony podanych dawek szczepionki COVID-19

Wkrótce pojawia się śnieg. LAURA: Coraz więcej mieszkańców Iowa kontynuuje szczepienia w ten weekend, ponieważ liczba dawek przyjmowanych w Iowa Mountains sięga milionów. KAYLA JAMES z KCCI przygląda się, gdzie IOWA stoi dzisiaj w walce z pandemią >> LAURA, kliniki szczepionkowe w IOWA były na fali przez cały dzień, dodając do stale rosnącej listy ludzi IOWA. W całym stanie Iowa podano ponad dwa miliony dawek. Inne dane stanowe pokazują, że ponad 870 000 mieszkańców stanu Iowa jest obecnie w pełni zaszczepionych. Ponad 383 000 zostało zaszczepionych w połowie drogi w oczekiwaniu na drugą dawkę. Wielu mieszkańców stanu Iowa poświęciło czas na dodawanie do tych liczb, w całym Central Iowa było wiele klinik, jak w Carroll i tutaj, w Korean Baptist Church w Des Moines. DRAKE University odbył również jeden dzień. Musieli zmienić stosowanie szczepionki JOHNSON i JOHNSON na Pfizer z powodu federalnego zaprzestania szczepienia J&J. W tym tygodniu rozmawiałem z farmaceutą o rzuceniu palenia. Ona i inni martwią się, dlaczego szczepionka jest taka niepewna. Mówi, że ludzie nie powinni całkowicie unikać szczepień tylko z powodu przerwania leczenia. >> Rzadko rzuca się w oczy. Występuje rzadziej niż wiele typowych leków i skutków ubocznych. Leki, które bierzemy codziennie i nie uważamy, że są niebezpieczne. Więc wszystko jest kwestią perspektywy. >> Od początku pandemii 13 miesięcy temu Departament Raportów Zdrowia Publicznego IOWA osiągnął prawie 389 000 pozytywnych testów. Zmarło ponad 5800 Iowan, a wielu pracowników służby zdrowia chce zapobiec jakiemukolwiek – zapobiec dalszemu rozwojowi – wzrostowi, który prowadzi wielu do podkreślania potrzeby szczepionki. Leslie Heron mówi, że rozumie, że ludzie będą musieli stawić czoła specjalnym pytaniom po zatrzymaniu J&J i zaleca skontaktowanie się z farmaceutami i pracownikami służby zdrowia. W Des Moines, Kayla James, KCCI 8 NEWS IOW

Iowa przekracza 2 miliony podanych dawek szczepionki COVID-19


W sobotę Departament Zdrowia Publicznego stanu Iowa zgłosił siedem nowych pozytywnych testów COVID-19 i osiem dodatkowych zgonów, a od początku pandemii, od 10 rano, Departament Zdrowia zgłosił 388331 pozytywnych testów, 399 990 całkowitych wyzdrowień i 5878 zgony. Dwadzieścia cztery godziny temu Ministerstwo Zdrowia zgłosiło łącznie 388324 pozytywne testy i 5870 zgonów ogółem, a Awa donosi, że podano 2005757 dawek szczepionki COVID-19, a 851762 osoby ukończyły serię szczepionek. Średnia z siedmiu dni wynosi obecnie 4,3%. Dane Departamentu Zdrowia pokazują, że w stanie Iowa przeprowadzono 4647153 testów i obecnie jest 233 hospitalizowanych pacjentów z COVID-19, w porównaniu z 226 poprzedniego dnia. Iowa zgłosiło 50 pacjentów na oddziale intensywnej terapii i 19 pacjentów na respiratorach. Trzy placówki opieki długoterminowej w stanie Iowa zgłosiły wybuch COVID-19. Ministerstwo Zdrowia zgłosiło 30 pozytywnych przypadków i sześć wyzdrowień wśród mieszkańców i pracowników tych placówek. Stan zgłosił 2299 zgonów w placówkach opiekuńczych od początku pandemii. Departament Zdrowia Publicznego stanu Iowa udostępnia w tej witrynie dane o wirusach w czasie rzeczywistym. Izba Handlowo-Przemysłowa Kuwejtu publikuje codzienne podsumowanie na podstawie wyżej wymienionej daty o godzinie 10:00

W sobotę Departament Zdrowia Publicznego stanu Iowa zgłosił siedem nowych pozytywnych testów na COVID-19 i osiem dodatkowych zgonów.

Od początku epidemii, do godziny 10 rano, Ministerstwo Zdrowia zgłosiło łącznie 388 311 pozytywnych testów, 399 990 wyzdrowień i 5 878 zgonów ogółem. Dwadzieścia cztery godziny temu Ministerstwo Zdrowia zgłosiło łącznie 388324 pozytywne testy i 5870 zgonów ogółem.

Iowa donosi, że podano 2005757 dawek szczepionki COVID-19, a 851762 osoby ukończyły serię szczepionek.

14-dniowy wskaźnik pozytywności stanu Iowa wynosi teraz 4,6%, a siedmiodniowa średnia wynosi teraz 4,3%. Według danych Departamentu Zdrowia w stanie Iowa przeprowadzono 4647153 testów.

Obecnie w szpitalu jest 233 pacjentów z COVID-19, w porównaniu z 226 pacjentami poprzedniego dnia. Iowa zgłosiło 50 pacjentów na oddziale intensywnej terapii i 19 pacjentów na respiratorach.

Trzy placówki opieki długoterminowej w stanie Iowa zgłosiły wybuch COVID-19. Ministerstwo Zdrowia zgłosiło 30 pozytywnych przypadków i sześć wyzdrowień wśród mieszkańców i pracowników tych placówek. Stan zgłosił 2299 zgonów w placówkach opiekuńczych od początku pandemii.

Departament Zdrowia Publicznego stanu Iowa dostarcza dane o wirusach w czasie rzeczywistym ta strona. Izba Handlowo-Przemysłowa Kuwejtu publikuje codzienne podsumowanie na podstawie wyżej wymienionej daty o godzinie 10:00

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *