Aresztowany zawodnik reprezentacji Argentyny za przemoc wobec kobiet

argentyński obrońca Miasto Fakundokto jest aktywny w Obiektyw Francja, ona była Oskarżony i aresztowany pod zarzutem przemocy wobec kobiet wobec byłego partneraWedług gazety „Galek” drużyna, na Twój europejski adres.

Medina, według L’Equipe, była w areszcie policyjnym, kiedy złożył oświadczenie dotyczące wydarzeń w W nocy 24 grudnia i wczesnym rankiem 25 grudnia.

Miasto podejrzane o umyślną przemoc wobec byłej dziewczyny z Argentyny.Francuska gazeta sportowa, ciesząca się dużą renomą na kontynencie europejskim, stwierdziła, że ​​agresja była wynikiem kłótni, w której brały udział inne osoby.

Medina gra dla Racing de Lens.

Jest także obrońcą drużyny piłkarskiej Argentyny Zostałem zwolniony prewencyjnie Oczekiwanie na dalsze dochodzenie w tej sprawie.

Może Cię zainteresować: Draw Martnez będzie mógł zagrać w wielkim meczu w Anglii

Jak dotąd strona Lens nie skomentowała sprawy. Tymczasem dawne warsztaty River Plate i Cordoba muszą czekać na ewentualne wezwanie francuskiego wymiaru sprawiedliwości.

To jest Medina

Facundo Medina ma 22 lata i od dawna mówi: „Wyciągnęli mnie z wioski”, zanim zostałem zawodowym piłkarzem. Był cytowany w reprezentacji U23 na igrzyskach olimpijskich. W Tokio 2020 strzelił zwycięskiego gola przeciwko Egiptowi, podczas gdy było to jedyne zwycięstwo Albiceleste w turnieju.

City, tak, z koszulką River.

Medina, rodem z Fiorito, spadła w rzece, spędziła sporo czasu w Talleres de Cordoba, a stamtąd wskoczyła do Ligue 1, by zagrać dla Racing des Lenses, które zapłaciło 4 miliony euro za podanie.

Kolejny problem: kolejny mecz w Leeds de Bielsa został zawieszony z powodu Covid

Grał też w reprezentacji U20, grał z młodzieżą na mundialu w Polsce, a nawet zdobył tytuł All-American. Scaloni cytował go również we wczesnych terminach eliminacji mistrzostw świata w Katarze.

Medina świętuje bramkę z Argentyną przeciwko Egiptowi na igrzyskach olimpijskich. Tokio 2020.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.